Epic Games Gizemli Oyun Listesi

Epic Games Gizemli Oyun Listesi

Jabrayilov
15-06-2021 - Oyun - Epic Games

Epic Games gizemli oyun listesi tüm oyuncuların merak ettiği bir konudur. Epic Games uzun süredir her hafta ücretsiz oyun dağıtarak oyuncuları bir hayli mutlu etmektedir. Oyunlar ücretsiz olmadan birkaç gün önce hangilerinin hediye edileceği duyurulurdu.

Normalde 1 hafta öncesinden ücretsiz verilecek oyun veya oyunlar duyurulurken bir anda duyuru yapılmayınca herkes gizemli oyun listesini merak etmeye başladı. Oyunların açıklanmaması popüler ve pahalı bir oyunun ücretsiz yapılabileceği olarak yorumlandı.

Epic Games Gizemli Oyun Listesi

Aylardır ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, bu kampanya sayesinde kullanıcılarını rakiplere kaptırmadı ve kullanıcı sayısını artırdı. Haftalık olarak dağıtmayı adet haline getirince oyuncular her hafta bir sonraki hafta ücretsiz olacak oyunların listesini beklemeye başladı.

Sevdikleri oyunları ücretsiz olarak elde edebilmek her oyuncunun hayalidir. Oyuncuların hayali Epic Games sayesinde gerçek olmaya devam ediyor. Yeni dönemde hangi oyunların ücretsiz olacağı ise gizemini koruyor. Bu konuda pek çok tahminle şekillendirilmiş liste bulunuyor.

Herkesin merak ettiği sır perdesini aralayabilmek için yerli ve yabancı kaynaklarda yer alan sızıntı haberlerini inceledik. Yapmış olduğumuz inceleme sonucunda Epic Games gizemli oyun listesi şu şekildedir:

  • Control
  • Hell is Other Demons
  • Overcooked 2

Gizemli oyun listesinde çok daha bomba oyunlar yer alabilir. Kesin bilgi edinebilmek için hepimiz Epic Games’in büyük sürprizini bekleyeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz