Epic Games’in Sıradaki Gizemli Oyunu Hangisi Olabilir?

Epic Games’in Sıradaki Gizemli Oyunu Hangisi Olabilir?

alextugani
23-06-2021 - Oyun - Epic Games

Ücretsiz oyun kampanyası düzenleyen Epic Games’in sıradaki gizemli oyunu tüm oyuncular tarafından merak ediliyor. Her hafta birbirinden farklı ücretli oyunları kısa süreliğine ücretsiz yapan Epic Games, bu kampanyası ile oyuncuların gönüllerini adeta fethetmiştir.

Oyuncular ise her hafta sıradaki gizemli oyunu bilip ona göre hazırlık yapmak istiyorlar. Çünkü bazen gerçekten efsane oyunlar veriliyor ve pc’de yer açılması gerekebiliyor. Hem bundan dolayı hem de başka birçok sebepten dolayı herkes sıradaki gizemli oyunu öğrenip merakını gidermek istiyor.

Epic Games’in Sıradaki Gizemli Oyunu Hangisi Olabilir?

Epic Games’in bugüne kadar dağıttığı oyunları neye göre ücretsiz yaptığını henüz bilmiyoruz. Oyunların dağıtılma algoritması sır olarak herkesten saklanıyor. Birçok kişi program tarafından random olarak belirlendiğini söylese de bu tahmin pek inandırıcı değildir.

Oyunlar dağıtılırken fiyatı, indirilme sayısı, oyuncu yorumları gibi birçok parametre inceleniyordur. Daha önce verilen oyunlara karşı oyuncuların tepkisi gözlemlenerek bir karara varılıyordur. Epic Games’in sıradaki gizemli oyunu için de bu süreçler geçerlidir.

Bu zamana kadar gizemli oyunlarda oyuncular birçok kez hayal kırıklığına uğramıştır. Genellikle düşük fiyatlı veya çok fazla kişi tarafından tercih edilmeyen oyunlar gizemli oyun listesinde yer almıştır. Bu nedenle sıradaki gizemli oyunun herkesi şaşkına çevirecek yüksek fiyatlı ve popüler bir oyun olabileceğini tahmin ediyoruz. Böylece Epic Games oyuncuları bir hayli heyecanlandıracaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz