Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Listeler

Oyun sektörünün güçlü isimlerinden olan şirket, Epic Games ücretsiz oyunlar aramalarıyla daima gündemde yerini alıyor. 

Her hafta yayınladıkları ücretsiz oyunları kitlesine sunan şirket uzun süredir bu uygulamasıyla büyük beğeni topluyor. Son haftaların ücretsiz oyunları nelerdi, önümüzdeki haftalarda bizleri hangi indirimler bekliyor birlikte inceleyelim. 

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesi  2020

2020 yılı içerisinde 

 

 • GTA 5, 
 • FM 2020, 
 • Layers of Fear 2
 • Watch Dogs 2
 • Kingdom Come: Deliverance
 • ve Civilization VI 

gibi oyunları hiçbir ücret almadan oyuncularla buluşturarak gönülleri fetheden Epic Games, kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Güncel

Her hafta paylaştığı ücretsiz oyunlar listeleri ile kitlesinin merakla beklediği bir platform haline gelen Epic Games birçok indirim ile kullanıcısının karşısına çıkıyor. İşte karşınızda Epic Games Kasım ayı ücretsiz oyunları:

 

 • Blair Witch
 • Ghostbusters: The Video Game Remastered
 • Wargame: Red Dragon
 • Dungeons 3
 • The Textorcist

Dilerseniz bu ayın ücretsiz oyunlarını yakından inceleyelim;

Blair Witch

Blair Witch’in sinematik hikayesinden ilham alan, korkuya ve strese karşı verdiğiniz tepkileri işleyen yeni bir hikaye odaklı psikolojik korku oyunu.

Ghostsbusters: The Video Game Remastered,

Aynı isimli filminden esinlenilmiş olan oyun büyük kitleler tarafından beğeni toplamıştı. Oyunun normal fiyatı 39 TL olarak dikkat çekiyor. 

Oyunda görevimiz kimi zaman sevimli kimi zaman sevimsiz hayaletlerle ilgilenmek!

Wargame: Red Dragon

5 Kasım – 12 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak kullanıcıya sunulan oyun Wargame: Red Dragon. Uzun süredir beklenen oyuna 12 Kasım tarihine kadar kütüphaneden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. 

Söz konusu oyun 12 Kasım 17.59’a kadar aktif olacak. Askeri hünerlerinizi sergileyebileceğiniz ve stratejilerinizi yansıtabileceğiniz bir askeri strateji oyunu. 

Dungeons 3

12 Kasım saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz bir diğer oyun da Dungeons 3. Kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen oyuna 12 Kasım tarihine kadar kütüphanenize ekleyerek ulaşabilirsiniz.

Kendi yapılarınızı düzenleyip strateji dünyasının içine doğru çekileceğiniz bir strateji oyunu. İnşaat ve yönetim becerilerinizi birleştirerek fark yaratabilirsiniz.

The Textorcist

Son yapılan paylaşımlar dahilinde Epic Games’in 12-19 Kasım tarihleri arasındaki indirimi olarak The Textorcist oyunu kullanıcıya ücretsiz olarak sunulacak. 

Oyun; heyecanlı dodge mekaniklerini ve egzotik büyüleri bir araya getiren keyifli bir deneyim sunuyor. Şeytan çıkarma büyüleri yazarken mermilerden kaçmayı da es geçmeyin! 

2020 yılındaki ve güncel Epic Games ücretsiz oyunlar nelerdir sizlerle birlikte inceledik. Umarız 2021 yılında daha çok ücretsiz oyunla kavuşuruz!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz