ETS 2 1.35 Araba Modu indir

ETS 2 1.35 Araba Modu indir

ETS 2 1.35 araba modu, tır oyunu olan Euro Truck Simulator’a farklı arabalar katılmasını sağlıyor. Tır kullanmaktan sıkılmış veya farklı araç kullanmak isteyen oyuncular çeşitli modlar indirerek oyuna entegre edebilir. Bu yazıda ETS 2 1.35 araba modunun nasıl indirileceğini ve 1.35 modunda yer alan arabaları sizler için hazırladık.

ETS 2 1.35 Araba Modu İndir

ETS 2 1.35 modu içerisinde birçok farklı araba bulunuyor. Otomobillerle oynamak istediğinizde her arabanın kendine ait olan mod dosyasını indirmelisiniz. 1.35 modunda çalışan arabalar ve indirme bağlantıları şu şekildedir: 

Adım Adım ETS 2 1.35 Araba Modu İndirme Nasıl Yapılır?

1.35 araba modlarını indirdikten sonra çalıştırabilmeniz için Euro Truck Simulator oyununuzun en az 1.35 sürümüne sahip olması gerekir. Eğer oyununuz daha eski bir sürümdeyse işe oyunu güncellemekle başlayın. 

Oyununuz 1.35 sürümündeyse aşağıdaki adımları takip ederek 1.35 araba modlarını indirebilirsiniz:

  • Yukarıda yer alan araçlardan istediğinizin yanında yer alan linkleri kullanarak indirme sayfasına ilerleyin.
  • Ardından açılan sayfadan CONFIRM DOWNLOAD yazılı butona tıklayın ve premium download ve free download ifadelerinin açılmasını bekleyin. 
  • Açıldıktan sonra free download butonuna tıklayın.

İndirme işleminiz butona tıklayınca başlayacaktır. Dosya indikten sonra kurulumunu gerçekleştirip oyununu yeni arabanızla oynayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz