ETS 2 En iyi Tırlar

ETS 2 En iyi Tırlar

Euro Truck Simulator 2, uzun yol şoförlüğü deneyimi yaşatan keyifli bir oyundur. ETS 2 en iyi tırlar, oyunda daha çok para kazanmak isteyen veya firmasını büyütmek isteyen oyuncuların tercihleridir. İyi tırlara sahip olmak hem seyahati kolaylaştırır hem de daha fazla ürün taşınmasını sağlar. Böylece az seferde çok para elde edilir.

İyi tırlar diğerlerine göre oldukça pahalı olsalar da ödenen paranın hakkını verirler. ETS 2 en iyi tırlardan birine sahipseniz büyük işler teslim alabilirsiniz. Büyük işlerin ücreti de büyüktür. Böylece kısa sürede tırın parasını çıkaracak kadar para kazanırsınız. Devasa bir lojistik şirketi olmak istiyorsanız iyi tırlara sahip olmalısınız.

ETS 2 En iyi Tırlar Hangisi?

ETS 2’de en iyi tırlar tercih olarak kişiden kişiye değişse de belli başlı tırların diğer tüm tırlardan iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu tırları iyi yapan tarafları ise uzun yolda gösterdikleri yüksek performanstır. Özellikle yokuş ve virajları iyi aşan tırlar, en iyi tırlar kategorisinde yer alabilir. Kayma ve kazaya sebebiyet veren tırlarla ağır yük taşımak engebelerde sorun yaratabilir.

ETS 2 en iyi tırlar şu şekildedir:

 

  • Scania S730
  • Scania R
  • Volvo
  • DAF
  • MAN Euro 6 
  • Mercedes

Scania tırlar ağır yük taşımak için en ideal tırlardır. İtibarlı ve güvenilir bir firma olmak istiyorsanız filonuzda Scania araçlara yer vermelisiniz. Taşıdığınız yükleri dökmeden dağda, bayırda, virajda Scania ile yolculuk yapabilirsiniz. Güçlü ve emniyetli bir tır istiyorsanız Volvo tırları tercih edebilirsiniz. Ağır yük taşırken performanstan ödün vermeyen bu araçlar emniyetiyle de malları güvenle ulaştırmanızı sağlar.

ETS 2 en iyi tırlar arasında yer alan bir diğer marka DAF’dır. DAF herkes tarafından tercih edilmese de en iyi tırlardan birisidir. Özellikleri herkes tarafından anlanamayan bu tır uzun yolda en yakın dostunuz olur. Verimli ve sağlam olan DAF tırlar, yol boyunca az yakıt tüketir ve ağır yük çekmekte zorlanmaz.

Kaliteli bir filo yaratmak istiyorsanız kesinlikle MAN tırlara yer vermelisiniz. Özellikle MAN Euro 6 ile istediğiniz kadar iş yapabilirsiniz. Yenilikçi ve konforlu bir tır arıyorsanız Mercedes tırlarda aradığınızı bulabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz