ETS 2 Online Nasıl Oynanır?

ETS 2 Online Nasıl Oynanır?

Kamyonculuk maceralarını deneyimlemeyi sağlayan ETS 2 Online’nin nasıl oynandığını bu yazıda size teker teker açıklayacağız. 

Bu oyunu oynayabilmek için ETS 2 Online’nin resmi sitesine girmeniz ve kaydolmanız gerekir. Ardından karşınıza bir indir butonu çıkacaktır. Oyunu indirdikten sonra takip etmeniz gereken birkaç adım vardır.

ETS 2 Online’ı İndirdikten Sonraki Adımlar Nelerdir?

Bilgisayarınıza indirdikten sonra oyunu kurun ve burada da profilinizi açın. Böylece rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. 3 milyon 735 bin kullanıcısı ve 8000’den fazla kamyonuyla ETS 2 Online VTC (Sanal Kamyon Şirketi) size şunları sunar;

  • Kendi sanal kamyon şirketinizi kurmanızı
  • Dilediğiniz kadar kamyon kiralamanızı
  • Terfi etmenizi, rütbenizin düşmesi ve hatta kovulmanızı
  • Oyun içerisinde haber ve görsel yayımlamanızı

Neden ETS 2 Online?

Bu oyunu, diğer kamyon taşımacılığı oyunlarından ayıran en önemli faktör, geniş haritasıdır. Diğer taşımacılık oyunlarında hayali A şehrinde B şehrine kamyonunuzu sürmeniz gerekirken ETS 2, oyun alanını gerçek Dünya haritasına entegre etmiştir.

Oyundaki haritalar sayesinde gerçek bir kamyon şoförü gibi hissedebilir ve pek çok ülkeyi dolaşabilirsiniz. Oyunun haritasında henüz Türkiye’de bulunan şehirlerden sadece Edirne, Tekirdağ ve İstanbul mevcuttur ancak tüm Türkiye haritasının yükleneceğinin müjdesi gelmiştir.  

İndirilmesi ve kurulması kolay olan bu online oyun, binlerce kişinin aynı anda kamyon taşıyıcılığı yapmasını ve şirketini yönetmesini sağlar.

Oyunun yüksek kalite görsel efektleri ve sorunsuz işleyişiyle sizi memnun edeceğine emin olabilirsiniz. Oyun aynı zamanda Cadılar Bayramı, yılbaşı gibi özel günlerde getirdiği yeniliklerle de oyuncuyu hiçbir zaman sıkmamayı başarıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz