Euro Truck Simulator 2 Nasıl indirilir?

Euro Truck Simulator 2 Nasıl indirilir?

Euro Truck Simulator 2, veya ETS2, oyun tutkunlarının en gözde oyunlarından bir tanesi. ETS 2 hakkında şu ana kadar 230 binden daha fazla inceleme yapıldı ve bu incelemelerin tamamı olumlu yönde.

ETS 2 sayesinde 220’den fazla Avrupa şehrine nakliye hizmeti verebilirsiniz. Sadece Avrupa’ya değil, yeni güncellemeyle birlikte İstanbul’da da nakliyat yapabilirsiniz.

Peki, şu ana kadar envaiçeşit internet sitesi tarafından yılın en iyi simülasyon oyunu olarak seçilen ETS 2 nasıl indirilir? İşte sizin için tavsiye ettiğimiz indirme yöntemi…  

Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir?

Renault, Scania, Mercedes ve Volvo tırlarıyla Avrupa’da ve Türkiye’de etkili bir kargo firması kurmak istiyorsanız, ETS 2 Simülasyonu ile yola başlayabilirsiniz.

Nitekim, tırcılık alanında adeta rehber niteliğinde olan bu oyun; günümüzde tır öğrenmek isteyen herkese sürücü kursları tarafından oynatılıyor. Hatta bu oyun üzerinden aldığınız puanlar dikkate alınıyor.

  • Euro Truck Simulator 2’yi indirmek için tek yapmanız gereken şey, oyunu Steam üzerinden indirmek olacaktır. 
  • Steam’de sürekli olarak yüksek indirim oranlarıyla satışa sunulan oyun, yılın büyük bir bölümünde 9 TL karşılığında satılıyor.
  • Euro Truck Simulator 2’yi Steam yerine başka bir internet adresinden illegal yöntemlerle indirmeye kalkarsanız, bu 9 TL’den çok daha fazlasını ödeyebilirsiniz.

Hatta adı sanı belli olmayan internet sitelerinden bedavaya indirdiğiniz oyun dosyası üzerinden bilgisayarınıza virüs girebilir. 

Eğer bilgisayarınıza virüs girerse, 9 TL’den çok daha fazla para kaybedersiniz. O yüzden, oyunu lisanslı yerlerden yüklemeniz tavsiye edilir.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Modu Nasıl Oynanılır?

Eğer ETS 2’yi multiplayer modda oynamak istiyorsanız, internetten yama indirmeniz gerekiyor. 

Bu yamayı oyuna kurabilmek için oyunun orijinal versiyonuna sahip olmalısınız.

Eğer oyunu crack yoluyla indirdiyseniz, ETS 2’yi multiplayer modunda oynayamazsınız. ETS 2 Multiplayer modunu oynayabilmek için aşağıdaki adımları izleyin;

  • Multiplayer yamasının resmi sitesinden dosyayı indirin.
  • Multiplayer modunu indirdikten sonra bu dosyayı, ETS 2’nin yer aldığı dosyaya atın
  • Oyunun yer aldığı dosyayı bulabilmek için şu adımları izleyin; Program Dosyaları-Steam-SteamApps-common-ETS 2 
  • Bu adımları tamamladıktan sonra Steam hesabınıza girmeniz gerekiyor.
  • Steam’e girer girmez ETS 2’nin Özellikler butonuna tıklayın.
  • Özelliklerden BETA seçeneğini tıklayın. Girmek istediğiniz BETA’yı seçin yazan bölümde, public_beta-Public_Beta 1.36 yı seçin.
  • En son Steam üzerinden oyuna girebilirsiniz. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz