Fall Guys isim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Fall Guys isim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Fall Guys

Fall Guys isim değiştirme nasıl yapılır? Sorusu merak ettikleriniz arasında yer alıyorsa yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bilindiği üzere bağımsız oyun geliştirici Mediatonic Londra kaynaklı hizmet vermeye devam ediyor. Fall Guys Mediatonic tarafından geliştirildi ve Devolver tarafından da yayınlandı. Piyasaya sürülen oyunlardan Fall Guys da beklenen bir ilgiyle karşılaştı.

Oyun Battle Royale tarzında geliştirilmiş. Oldukça neşeli bir yapısı olan oyunun sevilmesi de bu özelliğinden kaynaklanıyor. İlk anda kolay bir oyun gibi algılansa da oynandığında öyle olmadığı rahatlıkla anlaşılıyor. Oyunun Battle Royale türünde parkur oyunu olarak hazırlanmış olması da bir diğer yönü. Piyasaya yaptığı hızlı girişle dikkatleri de üzerinde toplamayı başarması, oyuna gösterilen ilginin de göstergesi olarak değerlendirilebilir. 

Yayıncılar oyuna gösterilen ilgiden oldukça memnun. Gösterilen ilgiye paralel olarak da yayıncılar daha fazla oyuncuya ulaşabilmek adına mobil platformlar için de çalışacaklarını bildirdiler.

Oyun daha çok PS ve PS4 üzerine odaklansa da ilerleyen süreçlerde farklı platformlarda görünmesi ihtimaller arasında.

Oyuncuların merakla beklediği bir konu da Fall Guys isim değiştirme özelliğinin oyuna eklenip eklenmeyeceği. 

Fall Guys İsim Değiştirme Özelliği Eklenecek mi?

Fall Guys isim değiştirme özelliği şu an için oyuna eklenmiş değil. İlerleyen süreçler bu özelliğin oyuna eklenebileceği ihtimalini gündeme getirir gibi görünse de henüz böyle bir durum yok.

Fall Guys şu an için Steam’de anlık oyuncu sayısının fazlalığı ile üst sıralarda yerini almış durumda. Oyun başlangıç itibariyle 60 kişi üzerinden gidiyor. Oyunu birinci parkurdan sonra diğerleri takip ediyor. Fall Guys oyun sürecinde oyuncuların elenme aşamalarından sonra kalan kişi birinci olarak ortaya çıkıyor.

Fall Guys oyunu içindeki parkurlar çeşitli engellerden oluşturulmuş. Oyunun müzik ve efekt konusundaki başarısı ise tartışmaya yer bırakmayacak düzeyde iyi.

Fall Guys isim değiştirme özelliği henüz oyuna eklenmemiş olsa da oyun bu haliyle de pek çok kullanıcıdan tam not almış gibi gözüküyor.

Oyunla ilgili sunucu problemlerinin kaynağı oyuncu sayısının fazlalığı ile ilgili fakat bu konuda da oyun geliştiricilerin çabası bu sorunu çözme yönünde.

Oyun geliştiricilerin Fall Guys isim değiştirme özelliğini eklemeleri konusunda da beklenti oldukça yüksek. Bu beklentinin karşılanıp karşılanmayacağı ise zaman içinde belli olacak gibi görünüyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz