Fall Guys Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Fall Guys Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Fall Guys

Günümüz oyuncuları için vazgeçilmez olan rekabetçi mod tüm oyunlarda aranan hale geldi.Değişik çeşitlerde sürekli önümüze çıkan bu oyunlardan bir tanesi de Fall Guys gibi duruyor.Çıkar çıkmaz tüm oyuncuların dikkatini çeken Fall Guys sistem gereksinimleri kaç GB bu yazımızda değiniyor olacağız.

Oyunculara survivor da yarışıyor hissi veren bu oyunda çeşitli rekabetçi modları bulunuyor.Tüm bölümlerde elenerek devam eden bir sistematik ile oyun devam ediyor, sona kalan kazanır mantığı çok güzel oturtulmuş arkadaşlarınızla aşırı eğlenebileceğiniz bir oyun olan Fall Guys : ultimate Knockout sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri Kaç GB 2020

Bu şirin ve tatlı oyunumuz günümüz bilgisayarlarına göre ortalama sistem özelliklerine ihtiyaç duyuyor. Fall Guys sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri Kaç GB 2020
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.10GHz / AMD FX-6300 Six-Core
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7950
  • Ram Miktarı: 8 GB
  • Boş Depolama Alanı: 2 GB Boş alan
  • Direct X Versiyonu: Directx 11

Fall Guys Kaç GB?

Parkur oyun modeli ile battle royale modelini birleştiren bu eğlenceli oyun Fall Guys kaç gb sorusunun cevabı ise bilgisayarınızda 2 GB depolama alanı kaplarken, minimum 8 GB ve ideal olarak ise 8 GB ram ile oynanması tavsiye ediliyor.

Fall Guys Hangi Platformlardan Oynanabilir?

Fall Guys’a Playstation 4 ve Microsoft Windows üzerinden erişebilirsiniz. Oyunun Steam satış fiyatı $10.49 USD olarak gözükmektedir.

Fall Guys: Collectors Pack

Bu kostüm koleksiyon seti ile Fall Guys karakterini her türden muhteşem Fall Guys kostüm kombinasyonlarıyla donatabilirsiniz. Fall Guys Collectors Pack fiyatı ise 12 TL olarak gözükmektedir.

Kullanıcı yorumlarından bazıları şu şekilde :

  • 12 Lirayı hakedecek bir DLC. 3 Kostüm seti + hareket + 10 bin para veriyor daha ne isteyebilirsin ki
  • 12tl ye aşırı iyi bir paket içinde 3 tane kostüm,1 hareket ve 10bin para ama kötü yan şu eğer oyunu iade ederseniz bu dlc yi maalesef iade edemiyorsunuz almadan önce 2 kere düşünün derim.

Fall Guys Oynanış Videosu

Pintipanda ve arkadaşlarının oynadığı Fall guys oynanış videosunu sizlere buraya bırakıyorum ben izlerken çok eğlendim.

Twitch yayın platformu üzerinden bir çok yayıncı sadece fall guys ultimate knockout oynamaya devam ediyor.

Bilgisayarım Fall Guys Çalıştırır mı ?

Bilgisayarım Fall Guys çalıştırır mı diye soruyorsanız eğer yukarıda verdiğimiz sistem özellikleri Fall Guys minimum sistem özellikleridir.Bunun altında ki pc ler için FPS düşmesi ve oyunda kasmalar mevcut olabilir.Oynarken işkence çekebilirsiniz, ama bu oynayamayacağınız anlamına gelmez.

Fall Guys için herhangi bir problem yaşayan kişiler yorumlarda bizimle iletişime geçebilirler elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz