Fifa 21 Coins Satın Al En Uygun Siteler indirimli

Fifa 21 Coins Satın Al En Uygun Siteler indirimli

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Fifa

FIFA 21, Ultimate Team modu ile yeni bir soluk getiriyor. Takımınızı kurmanız için gerekli coinleri satın alabilirsiniz. FIFA 21 coins satın almak için internet üzerinde birden fazla uygun fiyatlı site bulabilirsiniz. Dilediğiniz takımı kurmak için ihtiyacınız olacak bu coinleri kolayca temin edebilirsiniz. 

FIFA 21 Coins Satın Alınabilecek Siteler

Oyun içerisinde bu coinleri kazanmak bazen zor olabiliyor. Sizler de hayalinizdeki takımları kurmak için sabırsızlanıyorsanız, sizler için bu coinleri indirimli şekilde satan siteleri derledik; 

 

  • FifaCoinsAl için tık
  • Gamesatis için tık
  • FifaCoinsim için tık 
  • FifaCoinsMerkezi için tık
  • FifaDünyası için tık 

Fiyatlar genellikle 60₺-100₺ arasında değişiklik göstermektedir. 50K’lık coinleri 50₺ ye rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu ortalama fiyatları ve indirimleri kaçırmayın. Kısa bir üyelik sonrasında istediğiniz karttan FIFA 21 coins satın alabilirsiniz. 

FIFA 21 Coins Nasıl Kazanılır?

Kullanıcılarına büyük keyif veren bu kariyer modu FIFA’nın tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisidir. Sebep bu olunca birçok oyuncu en iddialı takımı kurmak için yarışa giriyorlar. SBC’leri yani kadro kurma görevlerini tamamladıkça, kaliteli oyuncuları kazanma ihtimaliniz de artıyor.

En zevkli ve zorlu kısım olarak görülen kadro kurma görevleri olarak görülmektedir. Bazı dönemlerde sizler için sunulan LIVE SBC dönemlerini kesinlikle kaçırmayın. Bu görevleri tamamladığınızda sizlere Şampiyonlar Ligi oyuncuları çıkabilir. Hakkettiğiniz kartları ise 400K’ya satabilir, satıştan gelen coinlerinizle istediğiniz oyuncuları alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz