Fifa 21 En iyi Takımlar Güncel

Fifa 21 En iyi Takımlar Güncel

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Fifa

Fifa 21, futbol oyunu sevenlerin en fazla tercih ettiği oyundur. Fifa 21 en iyi takımlar güncel olarak sürekli değişiyor. Oyunda en iyi takımlarla oynamak heyecanı ve oyundan alınan keyfi artırıyor. En iyi takımlarla daha verimli oynanabileceği herkes tarafından biliniyor. Bu nedenle tüm oyuncular iyi takımları elde etmek istiyor.

Fifa 21 en iyi takımlar güncel listesinde gerçek dünyada kendini kanıtlamış, şampiyonluklarla destan yazan takımlar bulunuyor. Bu takımlar futbolu daha kaliteli hale getirirken Fifa’da önder takımlar olarak görülüyor.

Fifa 21 En iyi Takımlar Güncel Listesi

Fifa 21 en iyi takımlar güncel olarak Premier Lig ve La Liga başta olmak üzere farklı liglerde bulunuyor. En iyi takımlar Fifa 21’de en az bir kere mutlaka oynamanız gereken takımlardır. Bu takımlarda oynadığınızda oyunun çok farklı bir boyuta ulaştığını göreceksiniz.

İyi takımlar stratejilerinizin karşılığını verebilecek özelliktedir. Oyun için kurduğunuz stratejiler, kötü takımlarda hayal kırıklığına sebep olsa da iyi takımlarda efsanevi maçlara şahit olmanızı sağlar.

Fifa 21’de bir takımı iyi yapan en önemli şey oyuncu kadrosudur. Oyuncu kadrosu popüler ve başarılı isimlerden oluşan takımlar daima dinamiklerdir. Fifa 21 en iyi takımlar güncel listesi şu şekildedir:

1-Liverpool

İngiltere Premier Lig’de başarılarıyla herkesi hayran bırakan Liverpool, Fifa 21’in en iyi takımı olma unvanını hak etmektedir. Fifa 20’de ilk beşte bile yer almayan Liverpool, Fifa 21’e gelince zirveye oturdu. Mutlaka tercih edilmesi gereken bir takım haline geldi.

2-Manchester City

Fifa 21 en iyi takımlar listesinin ikinci sırasın 85 güç ortalaması ile Manchester City yer alır. İngiltere Premier Lig’de fırtına gibi esen takım forvet gücüyle öne çıkar.

3-Real Madrid

Fifa 20’de ilk sırada yer alan Real Madrid, Fifa 21’de 85 genel güç ortalaması ile üçüncü sıraya yerleşmiştir. 4-3-3 taktik dizilişiyle oldukça iyi bir oyun çıkarır.

4-FC Bayern Munich

Fifa 21’in en iyi dördüncü takımı ise 84 güç ortalaması puanı ile Alman panzeri FC Bayern Munich’tir.

5-Barcelona

Listenin 5. sırasında ise 84 genel güç ortalaması, 83 defans güç puanı ile Barcelona yer alır.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz