Fifa 21 Genç Yetenekler

Fifa 21 Genç Yetenekler

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Fifa

Fifa 21 genç yetenekler listesi şimdiden merak edilmeye başlandı.Büyük bir heyecanla beklenen Fifa 21, yakın bir zaman içerisinde bilgisayar, konsol ve XBox platformunda yerini alacak.

Oyuncular, Fifa 21’de online modlarda olduğu gibi kariyer modunu da büyük bir heyecanla bekliyor. Yeni ara yüzü ve simülasyon sistemi ile raflardaki yerini alacak olan Fifa 21 kariyer modunda önemli yenilikler gelecek.

Fifa 21 Genç Yetenekler 2021

Oyuncular hangi genç yetenekleri tercih edecekleri konusunda şimdiden araştırma yapmaya başlarken, ratinglerinin yüksek olması muhtemel bazı oyuncuları sizin için derledik.

Erling Haaland

Fifa 21 Genç Yetenekler 2021

Salzburg’dan Dortmund’a uzanan bir kariyerin sahibi olan Süper Norveçli, Fifa 21’de oyunun en iyi kartlarından biri olacak gibi gözüküyor. Gerek hızı gerek fiziği ve gerekse de karşı karşıya vuruşlardaki yeteneği ile dünya futbolunun yeni yıldızı olmaya aday Haaland, Fifa 21 genç yetenekler listesinin başında yer alacak.

Dortmund’dan kariyere başlanacak takıma transferi her ne kadar yüksek bütçeli olsa da, Erling Haaland pek çok oyuncunun hayallerini süsleyecek gibi gözüküyor.

Mason Greenwood

Fifa 21 Genç Yetenekler 2021

Manchester United’in genç yıldızı Mason Greenwood da Fifa 21 genç yetenekler listesinde zirveye oynayacak gibi gözüküyor. İngiltere’de sezonun en çok konuşulan futbolcuları arasında yer almayı başaran Greenwood, oyunda da müthiş bir gelişim içerisinde bulunabiliyor.

67 ile başlayan rating macerası, oyuncunun sezon içinde kendini geliştirmesi ile Fifa 20’de 94’e kadar yükselmişti. Fifa 21’de de en az bu seviyelerde bir kartın gelmesi bekleniyor.

Jadon Sancho

Fifa 21 Genç Yetenekler 2021

Manchester City’nin altyapısından çıkan ve Borussia Dortmund’da parlayan Jadon Sancho, şimdiden gelecekteki en iyi futbolcuların başında gösteriliyor. Fifa 21 genç yetenekler arasında da gösterilen Sancho, oyun içerisinde hızı ve teknik kapasitesi ile birçok kişinin ilk tercihlerinden biri olarak biliniyor.

Dayot Upamecano

Fifa 21 Genç Yetenekler 2021

Leipzig’in genç stoperi Upamecano da, Fifa 21 genç yetenekler arasında yer almayı hak eden futbolculardan biridir. Bir stopere göre fiziği oldukça yeterli olan Dayot, hızı ile de sprint gücü yüksek forvetlerin korkulu rüyası olabiliyor. Dolayısıyla Upamecano da Fifa 21’in en iyi oyuncuları arasında yer alacak.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz