Fifa 21 Kırıldı Mı? Fifa 21 Ne Zaman Kırılır?

Fifa 21 Kırıldı Mı? Fifa 21 Ne Zaman Kırılır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Fifa

Futbolu oyunu sevenlerin dört gözle beklediği Fifa 21 yayınlandıktan sonra Türkiye fiyatı oyunculara oldukça pahalı geldi. ‘Fifa 21 kırıldı mı?’ aramaları yüksek fiyat yüzünden hemen başladı. Bir oyuna o kadar bütçe ayıramayacak insanlar, Fifa 21 kırılınca crack dosyalarını indirip oynamayı bekliyor. 

Fifa 21 Kırıldı Mı?

Fifa 21’in Steam’daki fiyatı; 

 

  • Standart Edition için 419,99 TL, 
  • Champions Edition için 559,99 TL 
  • ve Ultimate Edition için 599,99 TL’dir. 

Fiyatların oldukça yüksek olması nedeniyle Fifa 21’den mahrum kalmak istemeyenler için crack dosyaları büyük önem arz ediyor.

Fifa 21 henüz kırılmadı. Bazı platformlarda kırıldığını ve crack dosyalarına sahip olduklarını söyleyenler var. Ancak bu haberlere itibar etmeyiniz. Dosyalar virüs ve zararlı yazılımlar barındırıyor. Fifa 21 oynamak isterken bilgisayarınıza dönüşü olmayan hasarlar verebilirsiniz.

Fifa 21 Ne Zaman Kırılır?

Fifa 21 kırıldı mı sorusuna verilmiş bir sürü cevap olsa da gerçek olan tek cevap henüz kırılmamış olmasıdır. ‘Peki, ne zaman kırılır?’ diye merak ediyorsanız bunun için net bir tarih veremeyiz. Ancak yakın bir zamanda böyle bir şeyin olmayacağı çok bariz. 

Fifa, önceki yıllarda piyasaya sürülen korsan oyunlardan dersini çok iyi almış. Bu sefer oyunda sıkı bir güvenlik ve denetim var. 

Fifa 21’in şu an kırılmadığı gibi ilerleyen zamanlarda da kırılamayacağı tahmin ediliyor. Fifa geliştiricilerinin amacı korsanın önüne geçerek insanların orijinal oyunları almasını sağlamaktır. Oyun gelirlerini korsan sitelere kaptırmak istemiyorlar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz