Fifa 22 Ne Zaman Çıkacak?

Fifa 22 Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov

Efsane Fifa serisinin bu yılki oyunu Fifa 22 ne zaman çıkacak oyunu sıkı takipçileri tarafından merak ediliyor. Serinin her oyunu büyük kitlelere ulaşmayı başardığından yeni oyunun da öyle olması bekleniyor. Oyunda ne gibi değişiklikler olduğu gizemini koruduğundan oyuncuların merak her geçen gün daha da artıyor.

Her dönem hangi oyuncuların yer aldığı, kimlerin puanlarının ne durumda olduğu dikkatle takip ediliyor. Şampiyonluk yolunda herkes kendi takımının kazanması için elinden geleni yapıyor.

Fifa 22 Ne Zaman Çıkacak?

Fifa 22 ne zaman çıkacak henüz açıklanmadı. Fifa 21, geçen yıl düzenlenen EA Play etkinliğinde duyurulmuştur. Fifa 22 de aynı şekilde duyurulabilir. Bu nedenle 22 Temmuz 2021 tarihinde Fifa 22 ne zaman çıkacak öğrenebiliriz.

Fifa 22, Play Station 4, Play Station 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve bilgisayarlarda oynanabilecek. Özellikle konsollarda oynanan bir seri olduğundan Play Station 5, Xbox Series X, Xbox Series S gibi yeni nesil konsollara özel tasarlanmış olması memnuniyetle karşılandı.

Fifa 21 Google Stadia’da da oynanabiliyor. Henüz anlaşmaya varıldığına dair bir açıklama yapılmamış olsa da Fifa 22 de Google Stadia’da yer alabilir. Oyun hakkında şu an için bilinen bilgiler bu kadardır. İlerleyen günlerde tarih kesinleşirse yazımızı güncelleyerek sizlerle paylaşacağız. Gelişmelerden haberdar olmak için yazıyı takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz