en iyi cs:go kasaları
FM 2020 Yabancı Sınırı Nasıl Kaldırılır?

FM 2020 Yabancı Sınırı Nasıl Kaldırılır?

FM 2020 liglerinde yabancı oyuncu sınırı bulunur. FM 2020 yabancı sınırı kaldırma işlemi ile tüm oyuncular dünya vatandaşı sayılarak oyun daha özgür hale getirilebilir. Yabancı sınırını kaldırdıktan sonra Türkiye liginde oynasanız bile kadronuza istediğiniz kadar yabancı dahil edebilirsiniz.

Yabancı oyuncularla daha güçlü olabileceğinizi düşünüyorsanız yabancı sınırı kısıtlamasını ortadan kaldırabilirsiniz. Yabancı sınırını kaldırmak için yapmanız gereken zor bir işlem değildir. Bu yazımızda yapmanız gereken her şeyi detaylı bir şekilde açıklayacağız.

FM 2020 Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması

FM 2020 yabancı sınırını kaldırmak demek, özgür bir kadro kurabilmek demektir. Birçok oyuncu bu şansı elde etmişken siz de bir yama kullanarak bu şansı elde edebilirsiniz, çünkü Steam Atölyesi’nde işinize yarayacak bir yama bulunuyor.

FM 2020 yabancı sınırı şu şekilde kaldırılır:

 

  • Buraya tıklayarak Steam’da bulunan yamaya gidin.
  • Yamayı indirmek için sayfada yer alan “Abone Ol” butonuna tıklayın. Butona tıkladığınızda açılan küçük pencerede “Giriş Yapın” butonuna tıklayın.
  • Steam hesap bilgilerinizle giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra yama otomatik olarak yüklenecektir.

Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra FM 2020’yi kapatıp tekrar açın. Oyunu tekrar açtığınızda yabancı sınırı kalkmış olacaktır. Artık oyunda yabancı oyuncu sınırı, AB oyuncu sınırı ve çalışma izni gibi zorunluluklar olmaz. 

Sınırlar ortadan kalktığı için tamamen özgür bir şekilde oyuncu seçmesi yapabilirsiniz. Kulübünüze eklemek istediğiniz ancak yabancı sınırı yüzünden ekleyemediğiniz futbolcuların transferlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz