FM 2021 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

FM 2021 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

FM 2021 Mobile ne zaman çıkacak? sorusu bizzat Football Manager yönetimi tarafından geçtiğimiz günlerde cevaplandırıldı.

20 küsür yıldır kesintisiz bir şekilde en başarılı futbol simülasyonu olarak nitelendirilen Football Manager, 2010’lu yıllardan sonra akıllı telefonların gelişmeye başlamasıyla beraber ikiye, hatta üçe ayrılmaya başlamıştı.

Klasik FM severler için Football Manager serisi sürdürülürken; günleri daha hızlı atladığı için tercih edilen FM Touch ve cep telefonlarında oynanabilmesi için FM Mobile şeklinde üç farklı yazılım mevcut. 

FM 2021 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Her geçen yıl üzerine koyarak ilerleyen Football Manager’de, 5 yıllık hatta 10 yıllık değişimlere bakarak ne büyük yol kat edildiği herkes tarafından anlaşılabilir.

2019 ile 2020 arasında yaşanan değişim bile gözleri doldurmaya yetecek cinsten.

Hal böyle olunca, FM tutkunları tekrardan piyasalara geri döndü ve 2020 yılında en çok satan simülasyon oyunu Football Manager 2020 oldu. 

FM 2020’nin beklenilenin üstünde bir oyun keyfi vermesiyle beraber oyuncuların önemli bir kısmı FM 2021 Mobile Ne Zaman Çıkacak? sorusunu sormaya başladı.

Sports Interactive tarafından verilen cevap şu şekilde;

  • Football Manager Mobile 2021’nin 24 Kasım tarihinde App Store, Google Play Store ve Epic Games üzerinden satışa sunulması planlanıyor.
  • Korona virüs pandemisi nedeniyle döviz kurunun dalgalanması, oyun sektöründeki maliyetleri artırdığı için FM 2021’nin geçtiğimiz yıllara kıyasla daha zamlı bir ücretten satılması planlanıyor.
  • Geçtiğimiz yıl oldukça makul bir ücrete satılan FM 20 Mobile’ın aksine, FM 21 Mobile’ın bu yıl en az 70 Türk Lirası üzerinden satışa çıkması bekleniyor.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz