Fortnite 5.sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fortnite 5.sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Fortnite

“Fortnite 5.sezon ne zaman başlayacak?” sorusu oyunun sıkı takipçileri tarafından çok merak ediliyor. 4. sezonu bitiren oyuncular yeni sezonda da yeteneklerini sergilemek istiyorlar. Fortnite’ın oyuncu sayısı ve oyunun keyfi her sezon giderek artıyor.

Fortnite 5.Sezon Ne zaman Başlayacak Belli Oldu

Sevilen Battle Royale oyunu Fortnite’ın 5. sezonu başladı. “Fortnite 5.sezon ne zaman başlayacak?” sorusunun cevabı ise 30 Kasım’dır. Fortnite sezonları haftalarca sürüyor. Fortnite sezonları 10 hafta olacak şekilde planlanmasına rağmen 17 haftaya kadar uzatılan bir sezon olmuştur. Bu yüzden 5. sezonun tam olarak kaç hafta süreceği belli değildir; sadece en az 10 hafta süreceği kesindir.

Fortnite 5. Sezon Yenilikleri Nelerdir?

Fortnite 5. sezonda oyuncuları karşılayacak en büyük yenilik Galactus’da olacak. Bunun dışında Devourer of Worlds farklı yeniliklerle oyuna entegre ediliyor. Sezonun heyecanla beklenmesine değecek büyük bir savaş Fortnite severleri bekliyor.

Bunların yanı sıra oynayışı kolaylaştıran küçük ayarlar ve detaylar eklenmiştir. Oyunun grafikleri güncellenerek daha iyi bir görüş kalitesi sağlanmıştır. Çok daha fazla yeniliği Fortnite oynarken kendiniz keşfedebilirsiniz.

Fortnite 5. Sezon Bilet Fiyatı

Fortnite 5. sezon için yapmanız gereken harcamalar aşağıdaki gibidir:

 

  • 5. sezon savaş geçişi: 950 V-Papel
  • En küçük V-Bucks paketi: 1000 V-Papel
  • 25 kademe savaş bileti: 2800 V-Papel

Battle Pass’ın kilidini açmak için 5. sezon savaş geçişi ve en küçük V-Bucks paketini almanız yeterlidir. Yani en az 1950 V-papel harcama yapmanız gerekir. 25 kademe savaş biletini aldığınızda başlangıcınızı hızlandırabilirsiniz ve savaş paketinizi yükseltebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz