Fortnite Event Ne Zaman Güncel

Fortnite Event Ne Zaman Güncel

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Fortnite

Fortnite event ne zaman, Fortnite etkinlik ertelendi mi ve Fortnite yeni sezon ne zaman gibi sorularla son günlerde sıkça karşılaşıyoruz.

Epic Games tarafından geliştirilen ve ücretsiz olması sebebiyle kısa sürede tüm dünyada büyük bir oyuncu kitlesi edinen Fortnite, çeşitli güncellemeler, etkinlikler ve yeni sezonlarla oyuncu kitlesini canlı tutmayı amaçlıyor. Kayıtlı oyuncu sayısında 350 milyonu aşan Fortnite, her yeni etkinlikte çok daha fazla oyunsevere ulaşıyor. Battle royale alanında her geçen gün yeni rakiplerle karşılaşsa da rekorlar kırmaya devam eden Fortnite, Epic Games’in kullanıcı kitlesini katlayarak arttırmaya devam ediyor.

Fortnite son event olacak Galactus Event detaylarına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fortnite Event Hakkında Resmi Açıklama

Geçtiğimiz günlerde GTA V, Civilization 6 ve Arc: Survival Evolved gibi büyük yapımları oyunseverlerle ücretsiz bir şekilde buluşturan Epic Games, sosyal meselelere karşı hassas yaklaşımıyla da alkış topluyor.

Fortnite’ın geliştiricilerinden biri ve aynı zamanda yayın platformu olan Epic Games, resmi sitesinde yaptığı açıklamayla Fortnite event ve Fortnite yeni sezonun ertelendiğini duyurdu. Böylelikle Fortnite yeni sezon ertelendi mi ve Fortnite event ne zaman gibi sorular da cevabını bulmuş oldu.

Fortnite Event Ne Zaman? Kesin Tarih Açıklandı

Fortnite Event Ne Zaman? Kesin Tarih Açıklandı

Epic Games, yaptığı açıklamada yeni Fortnite event tarihi olarak 15 Haziran Pazartesi’yi gösterdi. Fortnite 3. sezon başlangıcı ise 17 Haziran Çarşamba gününe ertelenmiş oldu. Ertelenme durumuyla ve Fortnite event ne zaman gibi sorularla karşı karşıya kalmamızın sebebi ise Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelen ırkçı şiddet olarak gösterildi. Bu zor günlerde çalışanların kendi hayatlarına ve kendi ailelerine odaklanmalarını isteyen duyarlı şirket, arka arkaya gelen ertelemeler nedeniyle tüm oyun camiasının anlayışına ve sabrına sığındıklarını belirterek açıklamaya tamamladı. 

Fortnite Diğer Konular

  • Fortnite Mobile Destekleyen Cihazlar
  • Fortnite Sistem Gereksinimleri
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz