Fortnite içerik Üreticisi Kodu

Fortnite içerik Üreticisi Kodu

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Fortnite

Fortnite içerik üreticisi kodu, Epic Games tarafından Fortnite içerik üreticilerini desteklemek için İçerik Üreticilerini Destekleme Programı’nın açıklanmasının ardından merak edilmeye başladı. 

Fortnite İçerik Üreticilerini Destekleme Programı ve içerik üreticileri için destek kodu hakkında detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Fortnite içerik Üreticisi Kodu Nedir?

İçerik Üreticilerini Destekleme Programı kapsamında, dijital içerik üreticilerinin takipçileri Epic Games mağazasından alışveriş yaptıklarında veya oyunda V-Papel harcadıklarında içerik üreticileri para kazanır. 

Epic Games’de ödeme yaparken veya Fortnite’da yer alan içerik mağazası ve ganimet kısmında Bir İçerik Üreticisini Destekle ifadesine tıklayıp içerik üreticisinin etiketi girilir. Girilen bu etikete içerik üreticisi kodu da denir. 

içerik Üreticisi Kodu Almak İçin Sahip Olunması Gereken Özellikler

İçerik üreticisi olarak kod alıp bunu takipçilerinizle ve sizi sevenlerle paylaşabilmeniz için aşağıdaki özellikleri taşıyor olmanız gerekir:

  • Facebook, Instagram, Youtube, Twitch, Twitter veya VK’dan en az birinde 1000 takipçiye sahip olmak
  • 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Eğer 18 yaşından küçükseniz 14-17 yaş grubundaki içerik üreticileri yasal vasi(veli) izniyle birlikte başvuru yapabilir. 
  • Çin, Irak, İran ve Kuzey Kore’de yaşamıyor olmanız gerekir. 
  • Epic Games’in sunduğu İştirak Anlaşması’nı kabul etmeniz gerekir ve İçerik Kuralları’nın dışına çıkmamalısınız. 
  • Ödemeyi almak için Hyperwallet hesabından ödemeyi almak kabul edilmelidir. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz