Fortnite isim Değiştirme Nasıl Yapılır? Nick Değiştirme

Fortnite isim Değiştirme Nasıl Yapılır? Nick Değiştirme

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Fortnite

Fortnite, oldukça zengin içeriğe sahip bir battle royale oyunudur. Fortnite’da her oyuncunun kullanıcı adını taşıtan profili vardır. Fortnite isim değiştirme yapılarak artık kullanılmak istenmeyen isimler değiştirilebilir. 

Yeni isminizle Epic Games tarafından hazırlanmış bu efsane oyunda yeni maceralara açılabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Fortnite oyununda isim/nick değişikliği nasıl yapılır adım adım anlatacağız.

Adım Adım Fortnite İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Fortnite isim değiştirme oldukça kolay bir işlemdir ancak isim değişikliği yapmadan önce emin olmalısınız. Çünkü isim değişikliğine her iki haftada bir izin verilir. 

Kaydettikten sonra iki hafta herhangi bir şey yapamazsınız. Eğer Fortnite kullanıcı isminizi değiştirmeye eminseniz  aşağıdaki adımları takip ederek kolayca değiştirebilirsiniz. Fortnite isim/nick değiştirme adımları şu şekildedir:

  • Öncelikle Epic Games hesap bilgilerinizin bulunduğu sayfaya gidin. Bu bağlantıyı kullanarak Epic Games oturumunuzu açtıktan sonra direkt olarak ‘Hesap Bilgileri’ sayfasına gitmiş olacaksınız. 
  • Sol tarafta yer alan hesap menüsünden en üstte yer alan ‘Genel’ kısmına tıklayın. 
  • Fortnite isminizin yazılı olduğu kutucuğun yanındaki kalem butonuna tıklayın ve yeni isminizi yazın. 
  • Son alarak en alttaki ‘Değişiklikleri Kaydet’ butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde takip ettiyseniz sorun yaşamadan isminizi değiştirmiş olmalısınız. İsminizi değiştirmek için gittiğiniz ‘Genel’ sayfasında, isminizin yanı sıra mail adresinizi, konuşma dilinizi, ülkenizi ve ikametinizi değiştirebilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz