Fortnite Ne Demek?

Fortnite Ne Demek?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Fortnite

Online oyunlara duyulan ilgi oranı her geçen gün artış gösteriyor. Fortnite da online oyunlar arasında her zaman popülerlikte ilk sıralarda yer almayı başarıyor. 

25 Temmuz 2017 itibariyle; PS4, PC ve Xbox One için satış hizmetine sunulan bu oyun, yaygın kanının aksine battle royale (BR) oyunları arasında değil.

Toplamda dört kişiye kadar takım kurabilip sayısız görev yapabileceğiniz bir oyun. İçerik bakımından son derece zengin olduğunu görebilirsiniz. Kaba tabirle Left 4 Dead oyunu ile Minecraft karışımı şeklinde de açıklanabilir.

Fortnite oyununun temel kısmını yani alt yapısını oluşturan PvE (Save the World) hala yapım aşamasında. Bu kısım tamamlandığı zaman oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. PvP versiyonuna ise şu an ulaşmak mümkün ve dünya üzerindeki milyonlarca oyuncuyla kozlarınızı paylaşabilirsiniz.  

Fortnite Nedir?

Epic Games şirketi tarafından tasarlanıp piyasaya sunulan bu oyun, arcade benzeri grafik tasarımlarına sahip. Oyunun değişik değişik modları olması kullanıcıları heyecanlandırıyor. En favori modu ise Battle Royale.

Oyunun Battle Royale modu, milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor ve temel olarak çok sayıda rakibi vurma, hayatta kalma, loot yapma ve çatışırken avantaj sağlamak amacıyla yapı inşa etme mekaniklerine dayanıyor.

Fortnite Nasıl İndirilir?

Fortnite oyununun nasıl indirileceği de merak edilen detaylar arasında yer alıyor. İşte ayrıntılar!

  • Oyunun Battle Royale modunu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Linke tıkladıktan sonra hangi platform için indirmek istediğinizi seçmeniz yeterli olacaktır.
  • Oyunu  PC, tablet ve akıllı telefonlardan oynayabilirsiniz. Tüm cihazlarda aynı hesabı kullanabilirsiniz.
  • Battle Royale modu dışında kalan hikaye paketlerini oynamak için satın almanız gerekir. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz