Fortnite Redeem Kodları Nasıl Alınır?

Fortnite Redeem Kodları Nasıl Alınır?

Jabrayilov
15-06-2021 - Oyun - Fortnite

Fortnite Redeem kodları, özel promosyonlarla dağıtılan ve kullanıldığında hediye kazanmanızı sağlayan kod çeşididir. Redeem kodlarını kullanıp V-bucks sahibi olabilirsiniz. V-bucks oyunun para birimidir. Alışveriş yaparken bunlar kullanılır.

Kısacası Redeem kodları Fotnite oyuncularının gözdesidir. Oyun içi satın almayı tercih etmeyen oyuncular bu kodları kullanmayı tercih ediyor. Bu yazımızda Fortnite Redeem kodları nasıl alınır açıklayacağız.

Fortnite Redeem Kodları Nasıl Alınır?

Redeem kodları özel promosyonlarla ücretsiz olarak verilmektedir. Fortnite oyun dışı pek çok markayla anlaşma yapmaktadır. Yapılan anlaşmalar sonucunda oyunculara Redeem kodu veren kampanyalar düzenlenmektedir.

Fortnite redeem kodu alabilmek için en yeni kampanyaları takip etmelisiniz. Geçerliliği olan kampanyalara katılarak kodları toplayabilirsiniz. Ardından kodları kullanıp verilen ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Son olarak Fortnite Batman Zero kampanyası yapılmaktadır. Fortnite’a Batman kostümü geldikten sonra bir de Batman konulu redeem kampanyası düzenlendi. Fortnite Batman Zero point çizgi romanları alındığında kod kazanılabiliyor.

Kampanyalarla daha fazla kod elde edebilmek için oyunun resmi sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Kampanya yapıldıkça buralarda duyurulmaktadır. Fırsatları kaçırmamak için kontrol etmeyi aksatmayın.

Fortnite redeem kodları perakende satış noktalarından da temin edilebilir. Satış noktalarından V-Bucks kartları satın alıp redeem kodunu kullanabilirsiniz. Eğer kodunuz varsa bu kodları yalnızca Fortnite’ın resmi redeem sitesinde kullanabilirsiniz. Siteye gittiğinizde hesap bilgilerinizle oturum açıp kodunuzu boş alana girin.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz