Fortnite Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Fortnite Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Fortnite

Fortnite sunucuları bazı dönemlerde kapanıyor ve geri açılıyor. Bu süre zarfında oyuncular Fortnite sunucular ne zaman açılacak diye merak ediyor. Sunucuların kapanmasıyla oyuna erişim sonlandığı için bir çok oyuncu bu durumda bir hata olduğunu düşünüp endişelenebiliyor.

Bu yazımızda Fortnite sunucuların ne zaman kapandığı ve açıldığı hakkında bilinmesi gerekenleri aktaracağız.

Fortnite Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Fortnite sunucuları sezon sonlarında yeni sezona hazırlanmak için birkaç saatliğine kapanır. Bu süre zarfında oyuna genel yama gelir ve Fortnite yeni sezona uygun hale gelir. Yeni sezonda gelecek olan değişimler oyuna entegre edilir. Tüm bunlar yapılırken sunucular kapatılır ve hiç kimse oyuna giremez.

“Fortnite sunucular ne zaman açılacak?” sorusunun cevabı değişkendir. Genellikle yamadan 3-4 saat sonra sunucular açılır. Yamanın büyüklüğüne göre süre uzayıp kısalabilir. Sunucular tekrardan açıldığında oyuncular, Fortnite’daki yeni değişimlerle karşılaşırlar.

Fortnite sunucularının ne zaman açılacağı artık Fortnite Status resmi Twitter adresinden duyuruluyor. Zamanları oradan takip edebileceğiniz gibi bizi okumaya devem ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Fortnite Nedir?

Fortnite, tek oyunculu ve takımlı oynanabilen savaş oyunudur. Epic Games tarafından 21 Temmuz 2017 tarihinde ilk defa piyasaya sürülmüştür. Oyundaki amaç verilen görevleri yapmaktır. Nişancı oyunları arasında en beğenilen oyunlardan biridir.

Oyun Windows, MacOS, PlayStation 4, Xbox One, iOS ve Android cihazlarda oynanabilir. Fortnite, 2018 yılından bugüne kadar tam 4 tane ödül almıştır.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz