Fortnite Yeni Harita Fortnite New Map

Fortnite Yeni Harita Fortnite New Map

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Fortnite

Dünyanın en popüler hayatta kalma-savaş alanı oyunlarından biri olan Fortnite 3. sezon çıktı! Önce Covid-19 sonrasında ise Amerika’da yaşanan toplumsal olaylar sebebiyle iki kez ertelenen Fortnite 2. Bölüm 3. sezon, 17 Haziran Çarşamba günü itibariyle oyunseverlerin beğenesine sunuldu.Yeni sezonun ulaşılabilir hale gelmesiyle Fortnite new map ve Fortnite yeni harita oyun camiasının en çok konuşulan konuları oldu.

Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı Epic Games, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda Fortnite yeni harita hakkında çeşitli detaylara yer verdi.   

Fortnite New Map Bol Bol Su İçeriyor!

Hemen hemen tüm platformlardan oynanabilen ve oyunseverlere ücretsiz Battle Royale deneyimi yaşatan Fortnite 3. sezon nihayet piyasaya sürüldü. Kreatif ve Dünyayı Kurtar modları için pek çok yenilik içeren Fortnite 2. bölüm 3. sezon, Poseidon göndermeli yeni haritasıyla da dikkatleri üzerine çekti!

Yunan mitolojisinde denizler tanrısı olan Poseidon, oyun ve sinema evrenlerinde Aquaman olarak karşımıza çıkıyor. Fortnite new map tanıtım videosunda da kendisine yer bulan denizler tanrısı figürü, Fortnite yeni haritada su ve denizle fazlasıyla haşır neşir olacağımızı kanıtlar nitelikte.

Fortnite Yeni Harita

Fortnite Yeni Harita Fortnite New Map

Fortnite new map, eski sezonda kullanılan haritaya göre büyük değişiklikler içeriyor. Su üstünde gezinme ve savaşma mekanikleriyle oyunseverlerin yüzünü güldüren Fortnite yeni harita, yeni düşmanlar ve yeni kaplamaları da beraberinde getiriyor.

Su Üstünde Savaş ve Ulaşım Deneyimi

Fortnite yeni harita pek çok yeni mekaniği, kaplamayı ve stratejiyi de beraberinde getiriyor. Öncelikle, Fortnite new map, eşya canavarı köpek balıklarına rastlayabileceğiniz oldukça tehlike su kütlelerine sahip! Ancak oyun bilginizi konuşturarak bu köpek balıklarından kurtulmak bir yana, köpek balıklarını ulaşım aracı olarak kullanmanız bile mümkün!

Su kütlelerinin yakınındayken oltanızı suya sallayarak köpek balıklarına denk getirmeye çalışabilirsiniz! Fortnite yeni harita, isabetli olta atışlarının ardından köpek balıklarını sürmenizi ve onlara yön vermenizi sağlıyor. Ancak su kütlelerini ulaşım yolu olarak kullanmanın tek opsiyonu köpek balığı yakalamak değil.

Fornite new map yeni harita oynarken sular belli bir süre sonra çekiliyor ve yeni ulaşım yolları ortaya çıkıyor! Rakiplerinin arasından sıyrılıp profesyonel bir oyuncu gibi davranmak istiyorsan suların çekildiği zamanı ve sular çekildiğinde kullanacağın yeni yol haritasını iyi analiz etmelisin!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz