FPS Tutkunlarına 2020 Müjdesi: Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

FPS Tutkunlarına 2020 Müjdesi: Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Rainbow Six

Ubisoft’un E3 2019 etkinlikleri sırasında duyurduğu Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine, FPS severler arasında büyük heyecan yaratmıştı. 2020 yılının en iddialı yapımlarını oyunseverlerle buluşturmak için  var gücüyle çalışan Ubisfot, oyun sektörünün en büyük firmalarından biri. Hal böyle olunca, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyunu için beklentiler de en üst seviyede. Ubisfot’un tecrübesine güvenen oyunseverler, yen yılın gelmesiyle birlikte Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine için gerimi sayımı başlattı.

Rainbow Six Quarantine Çıkış Tarihi

Ubisoft CEO’sunun yaptığı açıklamalar, oyunun 2020 yılının Nisan ayında çıkacağına işaret ediyordu. Ancak Ubisfot daha sonraları fikrini değiştirdi ve Rainbow Six Quarantine’in, 2020 yılının en iddialı oyunu olması beklenen Cyberpunk 2077 ile yakın tarihlerde çıkmaması için çalışma başlattı. 2020 yılının ilk çeyreğinde çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi sürpriz bir şekilde Ocak veya Şubat ayları olarak güncellenebilir! Zira Ubisoft Mart ayında Watch Dogs: Legion oyununu, Şubat ayının son haftasında ise Gods & Monsters oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Rainbow Six Quarantine oyununun da bu iki oyunun satış rakamlarını etkilememesi için Ocak ayının sonunda ya da Şubat ayının ilk haftalarında raflardaki yerini alması bekleniyor.

Rainbow Six Quarantine Co-Op Tarzında Olacak  

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine trailer

Rainbow Six Quarantine ya da kısaca RSQ, daha önceden de iddia edildiği gibi oyuncuların yapay zekaya karşı mücadele etmesi üzerine kurulu olacak. Oyunda, üç kişilik ekipler halinde karantina bölgelerine adım atacak, birbirinden karmaşık görevleri tamamlamak için canımızı dişimize takacağız. Amansız çatışmaların ortasında takım oyunu sayesinde hayatta kalarak insanlığın son ümidi olma yolunda ilerleyeceğiz. Oyunun beta süreci PC, PS 4 ve Xbox One platformlarına açılmıştı. Beta sürecine dahil olan FPS tutkunları, oyunun keyifli bir beta süreci geçirdiğini ve oyun atmosferinin oldukça başarılı olduğunu belirtmişti. Ubisoft’un en çok oynanan serilerinden biri olan Tom Clancy’s Rainbow Six serisi, yeni oyunuyla da büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Yeni oyun, zombi temasına sahip olmasıyla serinin diğer oyunlarına kıyasla daha farklı bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz