Free Fire Elmas Yükleme Nasıl Yapılır?

Free Fire Elmas Yükleme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - Free Fire

Free Fire elmas yükleme, oyundaki en fazla ihtiyaç duyulan değerli taş olan elmasın para ile satın alınarak oyun hesabına aktarılmasıdır. Free Fire oyun içi mağaza kullanılarak ücreti karşılığında elmas alınabiliyor. Alınan elmaslar oyunda oldukça önemli ögelerin ve skinlerin satın alınmasında kullanılıyor.

Free Fire’de alabileceğiniz en düşük elmas miktarı 100 elmastır. Elmaslar Türk lirası ile satılıyor. Başka ülkelere göre ücreti biraz pahalı olsa da ihtiyacınız varsa mağazaya gidip alabilirsiniz.

Adım Adım Free Fire Elmas Yükleme Nasıl Yapılır?

Free Fire’de elmas almaya karar verdiyseniz yükleme yapmak çok kolaydır. Oyunda istediğiniz kadar elmas alıp hesabınıza yükleyebilirsiniz. Free Fire’de 100 elmas satışı yapılan paket yaklaşık 5-6 TL’dir. Diğer paketlerde elmas miktarına bağlı olarak fiyatlar da artmaktadır.

Free Fire elmas yükleme şu şekildedir:

 

  • Oyun içerisinde mağazaya gidin.
  • Mağazadaki “yükleme” kısmına devam edin.
  • Yükleme kısmında satın almak istediğiniz elmas paketinin üzerine tıklayın.
  • “Satın Al” butonuna tıklayıp ödeme yönteminizi seçin.
  • Ardından banka bilgilerinizi girerek satın alma işlemini tamamlayın.

Free Fire Elmas Yükleme Hilesi

Free Fire’de elmaslar gerçek para karşılığında satılır. Oyuna para ödemek istemeyenler de elmas yükleme hilesi ararlar. Bu nedenle bedava elmas verdiğini iddia eden pek çok hilesi dosyası bulunur. Eğer bedava elmas istiyorsanız bu tarz hilelere başvurmayın. Bu hileler dolandırıcılık amacıyla oluşturulmuş dosyalardır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz