Free Fire Kod Yazma Yeri Nerede?

Free Fire Kod Yazma Yeri Nerede?

Jabrayilov
10-06-2021 - Oyun - Free Fire

Free Fire kod yazma yeri, para harcamadan ödül kazanmanızı sağlayan kodların giriş yapıldığı alandır. Bir şekilde kod elde etmiş bazı oyuncular, kodu nasıl kullanacaklarını bilmemektedir. Kod yazma yerini arayıp bulamayanlar ödülleri kaçırmaktadır.

Garema Free Fire kod sistemi sayesinde elmas, kostüm veya evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Normalde bu eşyaları elde edebilmek için elmas harcamanız gerekir ancak kodlarla ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Free Fire Kod Yazma Yeri Nerede?

Free Fire’da eşya sahibi olmak istiyorsanız elmaslarınızı harcamanız gerekir. Eşyaların elmas değerleri düşük sayılmayacak olduğundan elmas yetersizliğinden dolayı istediğiniz şeyleri alamıyor olabilirsiniz. Böyle durumdaki oyuncuları düşünen Free Fire ekibi kod sistemini geliştirdi. Zaman zaman kod paylaşımı yaparak her oyuncunun ödüllere ulaşmasına imkan tanıyor.

Kodla birlikte gelen ödülleri hafife almayın. Eğer şanslı gününüzdeyseniz nadir kostüm, elmas gibi değerli ödülleri kazanabilirsiniz. Tabi ki bunları kazanabilmek için kodu girmelisiniz; kodu kullanabilmek içinse de kod yazma yerini bilmelisiniz.

Free Fire kod yazma yeri, Free Fire’ın resmi ödül sitesi olan ‘reward.ff.garena.com’dur. Siteye gittiğinizden giriş yapmanız istenir. Misafir hesaplar ile kodları kullanamazsınız. Ödülleri alabilmeniz için kayıtlı sosyal medya hesabınızla giriş yapmalısınız.

Giriş yaptıktan sonra kodları girebileceğiniz kutucuklar görünecektir. Buraya kodları yazıp “confirm” butonuna tıklamalısınız. Butona tıkladığınızda ne kazandığınızı görürsünüz. Bir süre sonra kazandıklarınız Free Fire hesabınıza gelir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz