Free Fire Taarruz Tüfekleri Hangileri?

Free Fire Taarruz Tüfekleri Hangileri?

Jabrayilov

Bu yazımızda sizlerin sık sık sorduğu Free Fire taarruz tüfekleri hangileri sorusunu yanıtlayacağız. Free Fire oyununda sınırlı sayıda eşya taşıyabilirsiniz bu yüzden önceliklerinizi doğru belirlemelisiniz.

En fazla 3 silah taşıyabildiğiniz bu oyunda toplam 18 silah bulunuyor. Peki en iyi Free Fire taarruz tüfekleri hangileri?

En iyi Free Fire taarruz tüfekleri hangileri?

  • M4A1: Hasar oranı orta seviyede olan bu tüfek kategorinin orta seviyeli tüfeklerinden biri. 5 eklentisi bulunan M4A1 bütün savaş koşullarına uyumlu bir tüfektir.
  • SCAR: Hasar oranı, şarjör kapasitesi ve eklenti sayısı açısından M4A1’e denk olan bu tüfek de orta seviyeli taarruz tüfeklerinden biridir. Eğer oyuna yeni başladıysanız bu tüfek sizin için ideal olacaktır.
  • AK: Orta – Yüksek hasar oranına sahip olan AK iyi bir kontrol yeteneğiyle bir araya gelince yüksek hasarlar verebilen iyi bir taarruz tüfeğidir.
  • M14:  M14 oyundaki en uzun menzilli tam otomatik saldırı tüfeğidir. Şarjör kapasitesi 15 olan bu tüfek ayrıca yüksek hasar oranına da sahip.
  •  GROZA: En iyi Free Fire taarruz tüfekleri hangileri denilince verilebilecek en iyi örnek tartışmasız Groza olacaktır. Ancak ne yazık ki Grozayı sadece havadan salınan sandıklardan elde edebilirsiniz. O yüzden oyun başında adada bu silahı bulmak için uğraşmayın.
  • SKS: Yakın mesafe çatışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz SKS 4X dürbün ile hazır bulunduğundan uzak mesafe için de kullanılabilir tüfeklerdendir.

Fire Fire oynarken kullanabileceğiniz tüfeklerden bahsettik, bundan sonra tek yapmanız gereken oynarken silahları deneyerek becerilerinizi geliştirmek olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz