Fun 101 Okey Ödülleri Hediyeleri

Fun 101 Okey Ödülleri Hediyeleri

Jabrayilov
31-03-2021 - Oyun - Fun 101

Fun 101 Okey, farklı modlarda 101 okey oynama imkanı sunan çevrimiçi mobil oyundur. Fun 101 okey ödülleri hediyeleri sık sık yapılan turnuvalar sonucunda sahiplerine veriliyor. Özel günlere göre farklı konsepte turnuvalar düzenlenerek oyuncular arasındaki rekabet artırılıyor.

Okey, Türkler arasında çok sevilen bir oyunken mobil olarak okey oynama imkanı sunan Fun 101 Okey’in popülerliği her geçen gün artıyor. Bu oyunda iddia eden oyuncular Fun 101 Okey ödülleri hediyeleri kazanmak istiyor.

Fun 101 Okey Ödülleri Hediyeleri Nelerdir?

Fun 101 Okey’de ödüller sadece turnuvalarda dağıtılmıyor; yapılan Fun 101 Okey liglerinde de çeşitli ödüller dağıtılıyor. Turnuvalar sonrasında genelde 200’e yakın kişiye ödül dağılıyor. Şampiyon olandan sonuncuya doğru ödülün miktarı ve değeri azalıyor.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı Fun 101 Okey ödülleri hediyeleri şu şekildedir:

 

  • Çip (Fun 101 Okey para birimi)
  • Beyaz Eşya
  • Telefon

Ödüller turnuvadan turnuvaya değişiklik gösterse de ödüller genel olarak yukarıdaki gibidir. Oyun içerisinde kullanılabilen yüksek miktarda çipler veriliyor. Beyaz eşya ödülleri içerisinde televizyon, buzdolabı ve küçük ev aletleri yer alıyor. Bazı turnuvalarda telefon gibi teknolojik ürünler hediye ediliyor.

Fun 101 Okey Ödülleri Hediyeleri Nasıl Kazanılır?

Fun 101 Okey’de ödül kazanabilmek için yapılan turnuvalara katılmanız gerekir. Turnuvalar kısıtlı süre aralıklarında yapılır ve binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşir. Turnuva süresi boyunca okey oynayıp kazanarak sıralamada isminizi yükseltmelisiniz.

Turnuva süresi boyunca oynama kısıtlaması olmadığı için daha fazla okey oynayarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Eğer oldukça yüksek bir sıralamaya ulaşırsanız büyük ödülleri kazanabilirsiniz. Sık sık turnuva düzenlendiği için yapılan her turnuvaya katılım gösterebilirsiniz.

Fun 101 Okey’de Nasıl Para Kazanılır?

Fun 101 Okey ödülleri hediyeleri içerisinde en merak edileni gerçek paradır. Oyunu oynayan ya da oynamak isteyen herkes turnuvaları kazananlara gerçek para verilip verilmediği merak ediyor. Gerçek para kazanarak bu işi ticarete dökmek isteyen kişiler bulunuyor.

Fun 101 Okey turnuvalarında bugüne kadar hiç gerçek para ödülü verilmemiştir. Verilen tüm para ödülleri oyun içi para ödülüdür. Yani sadece çip verilir. Ancak gelecekte yapılacak turnuvalarda nasıl ödüller verileceği bilinmiyor. Bu yüzden Fun 101 Okey turnuvalarını takip ederek ödül olarak gerçek para verilip verilmediği görebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz