Gale Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Gale Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

13.05.2020 tarihinde oyuna eklenen çalışkan tamirci Gale Brawl Stars; kitle kontrolü yetenekleri, uzun menzili ve yüksek saldırı hızıyla oyunun en etkileyici destek kahramanlarından biridir.

Doğrusal bir düzlemde her biri 280 hasar veren 6 top ile saldıran Gale, süper saldırısı ile önüne çıkan düşmanları uzak bir mesafeye itebilir. Bu yazımızda destek rolünün dur durak bilmeden çalışan tamircisi Gale’i sizin için inceledik.

Gale Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Yorulmak nedir bilmeyen çalışkan tamirci Gale, herkesin oynamak istediği ve takım savaşlarının kaderini değiştirebilen karakterlerden biri. Gale de diğer birçok karakter gibi dükkandan elmas kullanılarak satın alınabilir. Elmas kullanmak istemeyen oyuncular kutu açarak almayı da tercih edebilir.

Usta oyuncuların da önerdiği üzere Gale kazanmanın en iyi yolu kupa biriktirerek kutu açmaktır. Bu sayede tecrübe kazanarak oyun becerinizi geliştirirken Gale’i elde edebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe kutu açmak zorlaşacağından mümkün olduğunca çok kutu toplamalı, elmasları almayı unutmamalısınız.

Gale Brawl Stars Kostümleri

Oyuna bir kostümle beraber eklenen Gale, geçen 6 aylık süreçte birçok değişikliğe uğrasa da ikinci bir kostüm güncellemesi almamıştır. Gale ile beraber oyuna eklenen kostümü Tüccar Gale, Brawl Pass ile erişime açılmıştır.

Gale Brawl Stars Yıldız Gücü

Tüm Brawl Stars karakterleri gibi Gale de 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahiptir. İki yıldız gücü de Gale’in kitle kontrol becerilerini yükseltmenin yanında biri süper saldırısını, diğeri ise normal saldırısını güçlendirir.

İlk yıldız gücü Sersemleten Vuruş, Gale’in süper saldırısının engellere çarptırdığı düşmanları 1,0 saniye sersemletmesini sağlar. Hızlı dolan süper saldırısı sayesinde özellikle bol duvarlı, dar alanlarda rakiplerinizi sürekli sersemleterek takımınıza destek olabilirsiniz.

İkinci yıldız gücü olan Dondurucu Buz, Gale’in normal saldırısı ile attığı kar toplarının düşmanları 0,3 saniyeliğine yavaşlatmasını sağlar. Bu sayede özellikle Crow ve Max gibi hızlı karakterlere karşı üstünlük kurmanız kolaylaşır.

Gale Brawl Stars Özellikleri 

Gale, enderlik derecesi Kromatik olan karakterlerden biridir. Buz temalı becerileri kitle kontrol üzerine yoğunlaştığından yavaşlatma ve sersemletme gibi etkilere sahiptir. Aksesuarı Trambolin sayesinde yere bıraktığı zıplatıcı platformla hem takım arkadaşları hem de rakiplerini zıplatarak duvarların üzerinden geçmelerini sağlayabilir.

Gale de diğer Brawl Stars karakterleri gibi 7 temel özelliğe sahiptir;

  • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3400/4760
  • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 280/392
  • Hareket Hızı: 720
  • Yeniden Dolum Hızı: 1,2 saniye
  • Saldırı Menzili: 8,33
  • Süper Saldırı Menzili: 10
  • Vuruş Başı Süper Şarj: %8,4/%12,5 (İlki normal saldırı, ikincisi süper saldırı değeridir. Saldırının değdiği kişi sayısı ile çarpılır.)

Gale Brawl Stars Resmi

Gale Brawl Stars Resmi

Gale, beyaz bıyıkları ve mavi beresi ile sevimli biri gibi görünse de elindeki üfleme makinesiyle rakiplerinin kabusu olabilir. Tüccar Gale kostümüyle beraber beyaz ve mavi ağırlıklı renk paletlerini bırakarak kırmızı ve sarı ağırlıklı renklere bürünüyor. 

Gale resimleri ve kostüm resimlerine yazının giriş bölümünden ulaşabilirsiniz. Gale Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekme de açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz