Garena Free Fire isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Garena Free Fire isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov

Garena Free Fire isim değiştirme yaparak artık kullanmak istemediğiniz isminizden kurtulabilirsiniz. Bir yerde görmüş olduğunuz veya size ilham veren yeni bir isim kullanmak isteyebilirsiniz. Oldukça basit bir şekilde eski isminizi yenisiyle değiştirebilirsiniz. 

Garena Free Fire isim Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

PUBG oyununa benzerliği ile dikkat çeken Garena Free Fire oyuncular tarafından oldukça sevildi ve popüler bir oyun haline geldi. Oyun renkli grafikleri ve efektleri ile oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Gerçek oyuncularla oynanıyor olması da oyuna ayrı bir hava katıyor. 

Garena Free Fire’da isim değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek isminizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz: 

  • Öncelikle Garena Free Fire oyununu açın. 
  • Ardından ekranın sol köşesinde yer alan profil simgesine tıklayın. 
  • Tıkladıktan sonra açılan küçük ekrandan Change Nickname simgesine tıklayın.
  • Yeni açılacak küçük pencerede New Nickname ifadesine tıklayın ve boş kutucuğa yeni isminizi yazın; sonra altta yer alan mavi butona tıklayın. 

Böylece isim değiştirme işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Artık oyuna yeni isminizle devam edebilirsiniz. 

Garena Free Fire isim Değiştirme Ücretsiz Mi?

Garena Free Fire’da isim değiştirme konusunda bir kısıtlama bulunmuyor. Ancak yeteri kadar elmasınız olması gerekir. Her isim değiştirme işleminin maliyeti 390 elmastır. Eğer oyunda elmasınız bittiyse ücretli bir şekilde elmas satın almanız gerekiyor. Aksi takdirde isminizi değiştiremezsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz