Gene Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Gene Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında oyuna eklenen Gene Brawl Stars normal saldırısıyla hem tekli hedefe hem de çoklu hedeflere hasar verme becerisi olan, süper gücü sayesinde ise kitle kontrolü yapabilen Gizemli enderlikte bir destek karakteridir.

Birçok kişi tarafından çok sevilen Gene, farklı görüntüsü, çok yönlü becerileri ve uzun menzili nedeniyle tercih ediliyor. Bu yazımızda Gene’in özellikleri, kostümleri ve çıkarma taktikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Gene Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Gene’in de içinde olduğu enderlik seviyesi Gizemli, Efsanevi seviyeden sonra çıkma oranı en düşük seviyedir. Bununla beraber bol bol kutu açarak Gene düşürebilir, karakteri daha hızlı elde etmek isterseniz elmas ile satın alabilirsiniz.

Usta oyuncular elmas ile satın almak yerine kupa biriktirerek kutu açmanızı tavsiye ediyor. Bu sayede tecrübe kazanıp daha iyi bir oyuncu olabilir, aynı anda da Gene ve diğer birçok karakteri elde edebilirsiniz.

Gene Brawl Stars Köstümleri

Oyunda biri orta, diğeri yüksek fiyatlı diyebileceğimiz iki Gene kostümü var. İki kostüm de sadece elmasla satıldığından yıldız puanı veya altın ile satın alma şansınız yok. Aşağıda Gene’in iki kostümünü ve fiyatlarını görebilirsiniz.

  1. Korsan Gene (80 elmas)
  2. Kötü Gene (150 elmas)

Gene Brawl Stars Yıldız Gücü

Bütün karakterlerde olduğu gibi Gene de 9. seviyede açabileceği iki yıldız gücüne sahip. Oyun tarzınıza göre saldırı veya iyileştirme özelliği veren yıldız gücünü seçebilir, takımınızı sağlık veya hasar yönünden destekleyebilirsiniz.

İlk yıldız gücü Büyülü Sis Gene’in takım arkadaşlarını 400 puan iyileştirmesini sağlar. Bu sayede takımınızı hayatta tutup rakipleri ortadan kaldırmalarına yardımcı olabilir, takımınızın destekleyici gücü olabilirsiniz.

İkinci yıldız gücü Ruh Tokadı, Gene’in süper özelliği normal saldırılarının +300 hasar vermesini sağlar. Bu sayede zaten ortalamanın üzerinde olan hasarını yükseltebilir, takımınızı saldırı yönünden destekleyerek rakipleri hızlıca yokedebilirsiniz.

Gene Brawl Stars Özellikleri

Gene, normal saldırısı ile büyülü bir duman topu atarak tek hedefe hasar verir. Eğer bu top hedefe değmezse küçük parçalara bölünüp koni şeklinde alan hasarı verir. Süper gücü rakibini yakalayarak kendisine çeker. Aksesuarı Üfüren Lamba ile kendisine yakın tüm düşmanları geri iter ve kendisini 700 sağlık puanı iyileştirir.

Tüm Brawl Stars karakterleri gibi Gene de 7 temel özelliğe sahiptir;

 

  • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 3400/4760
  • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 1000/1400 (1. Seviye Parça Hasarı/10. Seviye Parça Hasarı: 166/230)
  • Hareket Hızı: 720
  • Yeniden Yükleme Hızı: 2 saniye
  • Menzil: 5,67 (tek hedef) / 11 (koni şeklinde alan hasarı)
  • Süper Güç Menzili: 7,67
  • Saldırı Başına Süper Şarj: %33,5 (tek hedef) / %5,58 (alan hasarı)

Gene Brawl Stars Resmi

Büyülü lambasıyla hoplayıp zıplayan küçük cin Gene, sevimli görünse de rakiplerinin korkulu rüyasıdır. Mor renkli küçük cin, kostümleri Korsan Gene ve Kötü Cin çok farklı görüntülere bürünebilir. Siz de Gene ve kostümlerinin nasıl göründüğünü merak ediyorsanız yazının başındaki resme sağ tıklayarak Gene Brawl Stars resmini yeni sekmede açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz