Gta 5 Gizemli Yerler Neresi?

Gta 5 Gizemli Yerler Neresi?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - GTA

Sevilerek oynanan efsanevi suç oyunu GTA 5, birçok gizemli yere sahiptir. Oyun içerisinde daha önce hiç görmemiş olabileceğiniz GTA 5 gizemli yerler vardır. Bu gizemler oyunun aksiyonun daha da arttırır. Oyunda bu tarz yerleri keşfetmek isteyen bir gizem avcısı haline gelebilirsiniz.

GTA geliştiricileri oyunun içerisine bazı işaretler, oyundaki karakterlerle ilgili gizli bilgiler yerleştirmeye bayılıyor. Bunların bazıları çok nadir bulunuyorken bazı yerler kolayca gidip görülebiliyor.

GTA 5 Gizemli Yerler

GTA 5’te garip ve olağanüstü olaylarla karşılaşmak çok normaldir. Garip olaylar genellikle herkesin bilmediği gizemli yerlerde olur. GTA 5’teki ilginç gizemlerden bir tanesi “Jolene Cranley Evans’ın Hayaleti”dir. Eğer saat 23.00 ile 00.00 arasında Gordo Dağı’na giderseniz dağın eteğinde duran yarı saydam bir kadın göreceksiniz. Heyecanla hayalete yaklaştığınızda ortadan kaybolacaktır. Bu nedenle uzaktan gözetlemenizi tavsiye ederiz.

Hayaletin durduğu kayaya gittiğinizde yerde kanla “Jock” yazılmış olduğunu görürsünüz. Adı yazılı olan Jock, oyundaki başkan adayı olan John Cranley’dir. İddiaya göre Jock, eşi Jolene’yi Gorona dağının tepesinden aşağı itti ve Jolene’nin hayaleti hala orada duruyor.

GTA 5 gizemli yerlerden bir diğeri ise Leatherface’dir. Burada 8 rakamına takıntılı olan katil “The Infinity Killer” bulunur. Kasabanın arazisinde bir sürü 8 bulunuyor. Katilin evinde ve dışarda gazete, kağıt parçalarında yaptığı vukuatlar hakkında bilgiler yazıyor.

GTA 5’te bulunan bir diğer gizem ise Niko Bellic’tir. Jimmy mutfakta bilgisayarıyla ilgilenirken onu gözetlerseniz, internetten Niko Bellic’in profilini incelediğini görürsünüz. Niko Bellic geçmiş ve geleceğe dair bilgiler taşır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz