en iyi cs:go kasaları
GTA 5 Hapishane Nerede?

GTA 5 Hapishane Nerede?

admin
10-06-2021 - Oyun - GTA

GTA 5 hapishane, görev sebebiyle bir gün tüm GTA 5 oyuncularının uğramak zorunda kalacağı bir mekandır. Hapishane haritanın sık gidilen noktalarından birinde olmadığından bazı oyuncular hapishanenin nerede olduğunu bilmemektedir.

Hapishanenin nerede olduğunu bilmeyenler bulana kadar görevi tamamlayamadığından oyunda kapana sıkışırlar. Bir görev bitmeden diğerine geçilemediği için o hapishaneyi bulmanız şarttır. Bu stresi yaşamak istemiyorsanız yazımızın devamını okuyun; çünkü GTA 5 hapishane nerede açıklıyor olacağız.

GTA 5 Hapishane Nerede?

GTA 5 hapishane Wainwood Hills’in yakınında bulunur. Hapishaneye gitmek o kadar kolay değildir. Bunun için bir helikoptere ihtiyacınız vardır. Trevor ile oynuyorsanız helikopteri hangarın yanındaki çölde bulunan hava limanından alabilirsiniz. Franklin veya Michael ile La Puerta bölgesine gidip helikopter bulmanız gerekir.

Karakterinizle bir şekilde helikopter elde ettikten sonra aşağıdaki rotayı takip ederek hapishaneye gidebilirsiniz:

  • İlk öne Grand Seryo çöllerinin üzerinden uçarak çölde ilerleyin.
  • Sonra Trevor Phillips Industries üzerine doğru uçun.
  • Uçuşa devam ederken Wainwood HillsBolingbroek hapishanesi görüş alanınıza girecektir.

Asıl iş hapishaneyi bulduktan sonra başlamaktadır. Helikopteri gören gardiyanlar silahlarıyla saldırıya geçecektir. Bu nedenle belli bir yere kadar helikopterle gidip helikopteri bırakmanız iyi olur. Böylece gizlice hapishaneye yaklaşabilirsiniz.

Hapishane görevi kolay bir görev değildir. Bu nedenle göreve iyi hazırlanmalısınız. En baştan planınızı yapıp ona göre hareket etmelisiniz. Yoksa gardiyanlar sizi paket edebilir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz