GTA 5 Köpek Nasıl Alınır?

GTA 5 Köpek Nasıl Alınır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - GTA

GTA 5 köpek almak isteyen oyuncuların, Chop görevini yerine getirmesi gerekmektedir. Oyunu bitirebilmek için tamamlanması gereken Chop, oyunun 5. bölümü olarak oyuncuların karşısına çıkıyor.

GTA 5 Köpek Görevi Chop

Oyunun 5. bölümü olan ‘Chop’ en dikkat çeken görevler arasında yer alıyor. ‘Chop’, birçok oyuncunun hem çok sevdiği hem de çok zorlandığı bölüm olmuştur. 

Rockstar Games, gerçekçiliği arttırmak adına, bir köpekte olan özellikleri Chop’a da aktarmıştır. Chop, tıpkı gerçek hayattaki köpekler gibi sadık, eğlenceli bir dosttur. Bu özellikler oyuncuları oyuna çekmeyi başarmıştır. Ayrıca gerçek bir patili dost edindiğinizde nasıl eğitim vermeniz gerekiyorsa Chop’a da aynı şekilde eğitim vermeniz gerekir.

Bölümde görevi veren Lamar Davis, görevi yerine getiren ana karakter ise Franklin Clinton’dır. Bu görevden sonra Franklin ve Chop -tıpkı gerçek hayattaki köpek ve insan arkadaşlığı gibi- çok sıkı dost olacaklardır. 

Bu görevde Franklin, Chop sayesinde Ballas üyesi D’yi yakalamaya çalışmaktadır.

‘Chop’ görevini tamamlayan oyuncular, Chop’u eğitebilir. Oynanan platforma göre oyuncular diledikleri kısayolları Chop için atayabilirler.

GTA 5 Köpek Alma Adımları

GTA 5 köpek almak için ‘Chop’ görevinin başarıyla tamamlanması gerekir. Ardından Franklin, Chop’u alabilir. GTA 5 köpek almak için yapılması gerekenler:

  • Lamar Davis’i takip etmek
  • Minibüse binmek
  • Lamar Davis’i beklemek
  • Winewood Bulvarı’na gitmek
  • Yük vagonlarını açmak
  • Chop’u almak
  • D’yi Lamar Davis’e götürmek

şeklinde listelenmektedir. Bu bölüm bazı oyunculara karmaşık görünse de oynaması oldukça zevkli!

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz