GTA 5 Onine En Hızlı Arabalar

GTA 5 Onine En Hızlı Arabalar

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - GTA

GTA 5 oynarken hızlı bir arabaya sık sık ihtiyaç duyarsınız. GTA 5 Online en hızlı arabalar, polisten ve başka kişilerden kaçarken çok işinize yarar. Oyunda suç işleyen birini canlandırdığınız için suçu işledikten sonra hızla kaçmanız gerekir.

En hızlı arabalar ardınızda iz bırakmadan şehrin sokaklarında kaybolmanızı sağlar. Böylece polise yakalanmadan daha çok görev tamamlayabilirsiniz. Farklı suç örgütleri bulunduğunuz mekana baskın yaptığında onlarca kişiyle çatışmak yerine aracınıza binerek oradan uzaklaşabilirsiniz.

Bu nedenle GTA 5 online en hızlı arabalar, oyunda ihtiyaç duyacağınız en önemli araçlardır. Bir servet değerinde olan bu araçları satın alabileceğiniz gibi başkalarından da çalabilirsiniz. Arabaları modifiye ettirerek istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

GTA 5 Online En Hızlı Arabalar Hangileri?

GTA 5 Online’da oldukça iyi arabalar bulunuyor. Özellikle lüks araçlar hem hızları hem de görünümleri ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Gerçek hayatta çok az kişide bulunan bu arabalar, oyunda da pahalı olduğu için seyrek aralıklarla ekranlarda görünüyor.

GTA 5 Online en hızlı arabalar şu şekildedir:

7) Benefactor Surano

Saatte 194 km/sa hız yapabilen Benefactor Surano, oyunda yıllardan beri bulunan bir modeldir. Şık görünümü ve orta halli fiyatı ile daima tercih edilen bir araba olmuştur. 

6) Pfister Comet

GTA 5’in en hızlı arabalarından birisi olan Pfister Comet, şehir içinde zor kullanılsa da şehirler arası yolculukta en yakın dostunu olur.

5) Bobin Voltik

Bobin Voltik, GTA 5’teki en hızlı elektrik araçtır. Başlangıç hızı çok yüksek olduğu için saniyeler içerisinde elektrikli aracın sessizliğinin tadını çıkararak maksimum hıza ulaşabilirsiniz.

4) Pegassi Infernus

Lamborghini modellerine benzerliğiyle tanınan Pegassi Infernus, oyunda hızıyla meşhur olan arabalardan birisidir. 

3) Overflod Entity XF

Modern görüntünün hızla birleşimi olan Overflod Entity XF, en hızlı spor arabalardan birisidir.

2) Vapid Bullet

Hız denilince akla gelen bir diğer model de Vapid Bullet’tir. Birkaç saniye içerisinde maksimum hızına ulaşabilen Vapid Bullet, nostaljik tasarımı ile oyuncuların beğenisini toplamaktadır.

1) Truffade

GTA 5 Online en hızlı arabalar listesinin ilk sırasında Truffade bulunuyor. 402 km/s hıza ulaşabilen araba, oyunda 1 milyon dolara satılıyor. Harika tasarımı ile sokaktaki herkesi hayran bırakan Truffade, sahibini adeta uçuruyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz