GTA 5 Online Pasif Mod Kapatma

GTA 5 Online Pasif Mod Kapatma

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - GTA

GTA 5 online pasif mod kapatma son zamanlarda GTA oyuncuları tarafından sıkça merak ediliyor. . Pasif mod, adından anlayabileceğiniz gibi karakterinizi pasif hale getirir. Yani karakteriniz silah kullanamaz, silahla birilerini vuramaz. 

Buna karşılık olarak oyundaki diğer kişiler de sizi vuramaz. Bu durum siz yürürken geçerlidir. Eğer araç kullanıyorsanız hem siz karşınızdakileri vurabilirsiniz hem de onlar sizi vurabilir. Bu nedenle pasif modu açıp kapatırken iyi düşünmelisiniz, doğru anlarda kapatmalısınız. Bu yazımızda GTA 5 oyununda online pasif mod kapatma nasıl yapılır açıklayacağız.

GTA 5 Online Pasif Mod Kapatma Nasıl Yapılır?

Pasif mod kapatma zor bir işlem değildir. Oyun esnasında hızlı bir şekilde pasif modu açıp kapatabilirsiniz. GTA 5 online pasif mod kapatma şu şekildedir:

 

  • Pasif modu kapatabilmek için “interaction menu (etkileşim menüsü)” açın.
  • Menü açıldığında “Disenabled Passive Mode” ifadesini göreceksiniz.
  • Bu ifadeye gelerek üzerine tıklayın.

Tıkladığınız anda pasif mod kapanır. Modu kapattığınız anda silah kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık hem siz diğer insanları hem de diğer insanlar sizi öldürebilmeye başlayacaktır. Eğer kritik bir andaysanız pasif modu kapatmamanızı tavsiye ederiz. Tehlikeden uzaklaştıktan sonra kapatmanız en doğrusu olacaktır.

Pasif modu tekrar açmak isterseniz aynı adımları takip edip “enabled passive mode” ifadesine gelin ve üzerine tıklayın. Pasif modu açarken 100 dolar ödemeniz gerekir. Modu kapatmak istediğinizde böyle bir ücret ödemenize gerek yoktur.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz