GTA 5 Trevor Görevleri

GTA 5 Trevor Görevleri

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - GTA

GTA 5 Trevor görevleri, GTA’nın çeşitli görev gruplarından sadece bir tanesidir.  Tam adı Trevor Philip Industries olan görevler GTA 5’in kolay sayılabilecek görevleridir. Çünkü bu görevlerden sonra onlarca göre grubu bulunur.

Trevor görevlerine başlamadan önce sizi nelerin beklediğinden haberdar olursanız oyunda daha rahat ilerlersiniz. Bu yazımızda Trevor Philips Insutries’de hangi görevlerin yer aldığını anlatacağız.

GTA 5 Trevor Görevleri Nelerdir?

GTA 5 trevor görevi Yellow Jack Inn’de başlar. Görevi başlatmak istediğinizde bu bara gitmelisiniz. Barda siz etrafı izlerken yanınıza Mr. Cheng ve çevirmeni gelecektir. Yanınıza gelip kendilerini size takdim edecekler.

Mr. Cheng geldiyse macera başlıyor demektir. Bu sırada birkaç ara sahne izleyeceksiniz. Ara sahneden sonra uyuşturucu ürettiğiniz yere gitmelisiniz. Oraya giderken araç kullanmanızı tavsiye ederiz. Siz yoldayken Chef arayacaktır. Chef ile olan konuşmayı can kulağınızla dinleyin. Belirli noktaları kaçırırsanız görevi tamamlamanız zorlaşır.

Uyuşturucu ürettiğiniz yere vardığınızda Aztec çetesinin mekanı basacağını öğrenirsiniz. buradaki göreviniz Mr. Cheng’i korumak ve Aztechlerle çatışmaktır.

Etrafta bulunan herkesi öldürdükten sonra Chef ile birlikte balkona çıkın. Balkonu temizledikten sonra Chef ile birlikte çatıya çıkmanız gerekir. Chef’in verdiği bomba atar ile düşmanları bomba yağmuruna tutun.

Tüm bunlara rağmen giriş katta birkaç çete elemanı bulunacaktır. Aşağı inerek onları da halletmeniz gerekir. Çeteyi yendiğinizde göreviniz ara sahneden sonra sona erecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz