GTA 5 Tüm Hileleri Ölümsüzlük, Can, Zırh, Silah

GTA 5 Tüm Hileleri Ölümsüzlük, Can, Zırh, Silah

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - GTA

Eski oyunlardan bu yana Rockstar Games’in çıkardığı bu oyunu oynayanlar, elbette ki GTA 5 tüm hileleri ile offline modda görevleri daha kolay tamamlamak isteyebilir.

2013 yılında yeni bir GTA oyunu olarak piyasaya sürüldüğü günden bu yana milyonlarca oyuncunun beğeni içinde oynadığı GTA 5, çok sayıda imkan barındırmaktadır. Bir açık dünya oyunu olarak kullanıcıların karşısına hem offline hem de online modlar dahilinde çıkan oyun, harita anlamında dünyanın en büyük mesafesine sahiptir.

Oyunun da kullanıcılarına sunmuş olduğu hile kullanım seçeneği, online modlarda ölümsüzlükten polisten kaçmaya kadar onlarca farklı seçenek sunulmasını sağlamaktadır. Bu imkanlar ile beraber, etkileyici bir hikayesi olan GTA 5 kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmeyi başarmıştır.

GTA 5 Hileleri Nasıl Kullanılır?

Gta 5 tüm hileleri açık bir biçimde oyuncular ile paylaşarak offline modlarda oyun senaryosunun daha kısa süre içerisinde bitirilmesini sağlamaktadır. Fakat eski oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da hileleri oyun akarken aktif edebilmek mümkün değildir. Hilelerin yazılabilmesi adına, oyunda büyük bir öneme sahip olan telefonu kullanmak şarttır.

Ölümsüzlükten bedava taksi çağırma imkanına kadar tüm hileler, cep telefonunda yazılacak kod ile gerçekleşmektedir. Oyun, hilelerin kullanımı için PC’de olduğu kadar XBox, PS3 ve PS4 için de bazı seçenekler sunmuştur.

GTA 5 Tüm Hileleri

GTA 5 Tüm Hileleri 2020 Ölümsüzlük, Can, Zırh, Silah

Ölümsüzlük Hilesi

Telefon üzerinde kodlama yaparak 1-999-724-654-5537’yi kullanmak ve hileyi aktif hale getirmek mümkündür. PC’de aynı zamanda PAINKILLER yazarak da, ölümsüzlük hilesini 5 dakika boyunca aktif hale getirebilirsiniz.

Can ve Zırh Hilesi

Senaryo modunda çatışmaların sık sık yaşandığı bilinirken, can ve zırh hilesi GTA 5 tüm hileleri arasında en çok tercih edilendir. Karakterin can ve zırh düzeyini maksimum seviyeye ulaştıran hile, telefonda 1-999-887-853 kodlaması ile aktif hale getirir. PC’de ise bu hileyi aktif konuma getirmek adına TURTLE yazmak yeterlidir.

Hızlı Koşma Hilesi

Mesafeleri daha kısa bir süre içerisinde tamamlamaya yarayan hızlı koşma hilesi, telefonlarda 1-999-228-8463 ile aktifleşir. PC’de ise CATCHME yazmak yeterlidir.

GTA 5 Diğer Hileler

  • Ağır Çekim : SLOWMO
  • Hızlı Yüzme : GOTGILLS
  • Süper Zıplama : HOPTOIT
  • Patlayıcı Yumruklar : HOTHANDS
  • Paraşüt : SKYDIVE
  • Denizaltı : BUBBLES
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz