GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ? GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ? GTA 6 Çıkış Tarihi

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - GTA

GTA 6 ne zaman çıkacak? Grand Theft Auto 6 için geri sayım başladı! GTA 6 2020 yılında oyunseverler ile buluşacak mı? Peki sabırsızlıkla beklenen GTA 6 ne zaman çıkacak, kesin tarih açıklandı mı? GTA 6 çıkış tarihi hakkında bildiğimiz tüm detaylar bu yazıda…

Geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından ücretsiz dağıtılan GTA 5, 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana, Rockstar Games’e yaklaşık 7 milyar dolar kazandıran GTA 5, 8 yaşını doldurmasına rağmen hala oldukça popüler. Peki GTA 5 hala bu kadar çok oynanırken, GTA 6 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını vermek mümkün mü?

Son yıllarda RDR 2 üzerine yoğun mesai harcayan Rockstar Games, GTA ne zaman çıkacak sorularına hala net bir cevap verebilmiş değil.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi!

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ? GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusu kadar GTA 6 fiyat ve GTA 6 sistem gereksinimleri de büyük merak konusu.

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusunun henüz  resmi ağızdan doğrulanmış bir cevabı bulunmuyor. Ancak endüstri analistleri ve eleştirmenler, oyunun 2020 yılının son günlerinde tanıtılacağına ve 2021 yılında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyor. Kimi karamsar tahminlere göre ise GTA 6 çıkış tarihi 2022 yılı olarak gösteriliyor.

İnternet üzerinde GTA 6 indir ve GTA 6 fragmanı arayışında olan oyunseverler ne yazık ki hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü oyunun ne demosu ne de fragmanı henüz yayınlanmadı.

GTA 6 Yenilikler Neler?

GTA 5 sistem gereksinimleri ile GTA 6 sistem gereksinimleri arasında nasıl bir benzerlik olacağı merak konusu. Aynı şekilde oyunun nerede geçeceği ve ana karakterin kim olacağı gizemini korumaya devam ediyor. GTA 6’nın çıkışıyla birlikte PS5 satışlarında da büyük artış gözlemlenmesi bekleniyor.

Kulislerden gelen bilgilere ışığında; GTA 6’nın ana karakterlerinden en az bir tanesinin kadın olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Covid-19 süreci boyunca ofis yerine evden çalışmaya devam eden Rockstar Games’in ne kadar verimli çalışabildiği de oldukça belirsiz.

Söylentilere göre GTA 6 henüz senaryo aşamasında ve oyunun haritası GTA Vice City ile büyük benzerlikler gösterecek. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz