GTA 6 ne zaman çıkıyor?Sızıntılar ve Çıkış tarihi

GTA 6 ne zaman çıkıyor?Sızıntılar ve Çıkış tarihi

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - GTA

Rockstar Games henüz GTA 6’yı doğrulamamış olabilir, ancak beş yıldan fazla bir süredir beklemede iken GTA 6 fanlarının sabırsızlandığına hiç şüphe yok. İnsanlar şimdi bilgi için çaresiz. Bazı taraftarlar, Sony PlayStation Awards‘da bir duyuru umuyor ve bekliyor.

Bununla birlikte, geliştirici onayının bulunmaması durumunda, taraftarlar potansiyel ayrıntıları araştırmak için diğer bilgileri araştırıyorlar.

GTA V, haftalık güncellemeler biçiminde sürekli yeni içerikle besleyerek, hayranları bir süre meşgul etti. Red Dead Redemption 2’yi sattıktan sonra, paranın bir kısmı oyun içi satın alımlardan elde edilirken, insanlar bundan sonra ne olacağını düşünüyor.

İster inanın ister inanmayın, GTA V beş yıl önce ortaya çıktı.

GTA 6 Ne zaman piyasaya sürülüyor ?

Genel olarak konuşursak, Grand Theft Auto başlıkları arasında her zaman yaklaşık dört ya da beş yıl boşluk olmuştur. Ne yazık ki, bu kalıbın gerçekleşmesi için yeni oyunun 2018’de piyasaya sürülmesi gerekiyordu.

Rockstar, bu yılın başlarında, özellikle yüz animasyonu konusunda uzman olan animasyon uzmanları ile birlikte GTA 6’nın geliştirilmesine bağlı olabilecek bir dizi yeni iş ilanı yayınladı ve bu roller yeni oyunda çalışmayı da içerebilir.

Bunun gibi bir oyun için ideal bir sürüm penceresi olan yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesiyle, büyüklüğü ve tutkusu açısından, büyük olasılıkla – teyit edilmemiş olsa da – geliştiricilerin yeni Xbox ve PlayStation konsollarını daha önce bekleyecekleri belirtilmişti.

GTA V, Rockstar'a lansmanından bu yana bol miktarda gelir sağladı.

GTA V, Rockstar’a lansmanından bu yana bol miktarda gelir sağladı.

GTA 6 çıkma süresi uzadı mı?

Konsolun yayın tarihleri ​​arasındaki bağlantıların çizilmesi ve önceki oyunlarla karşılaştırmasının yanı sıra, hisse senedi analistleri de kendi tahminlerini yaptılar.Doğru ispatlanmaları halinde, düşündüğünüzden daha uzakta olabilirler.

Alex Giamio, GTA 6’yı 2022’ye kadar mağazalarda, önerilen Kasım tarihinden iki yıl sonra görmeyeceğimizi tahmin ediyor.

Rockstar ayrıca Temmuz 2019’da bir ‘Çevre Sanatçısı’ için bir iş ilanı yayınladı ve unvanın bazılarının beklediğinden daha erken bir gelişme gösterme potansiyeline işaret etti

GTA 6 haritası nerede yapılacak?

GTA 6 haritasının yeri, son aylarda hayranlar için bir çekişme noktası oldu. Londra’nın erken bir aday olduğu düşünülüyordu, ancak son sızıntılar ve söylentiler bu teoriyi bastırdı.

GTA 6 için Los Santos'a geri dönmemiz pek mümkün görünmüyor.
GTA 6 için Los Santos’a geri dönmemiz pek mümkün görünmüyor.

GTA 6’nın nerede kurulacağı hakkında çok sayıda fan fikri var. Dürüst olmak gerekirse, bizim için elimizde bulunan bilgilerle bunu tahmin etmenin bir yolu yok.

Söylentiler, Vice City’ye geri dönüşün, potansiyel olarak Güney Amerika’da bir yere dayanan ve hatta Asya’yı karışıma sokan kartlarda olabileceğini öne sürdüler. Bir sızıntı bile oyunun 70’lerde ya da 90’larda kurulacağını iddia etti, ancak bazıları bunun doğru olduğunu düşünmüyor.

Tabii ki, Rockstar’ın ABD’nin tamamını yeniden yaratmayı planladığı yönünde bir söylenti var, ancak bu muhtemelen çok uzak bir adım.

Rockstar North’dan Karakter Kostüm ve Gardırop Stilisti için yeni bir iş ilanı, Rockstar’ın “giyimin toplumda oynadığı tarih ve kültürel önemi, geçmişten modern, küresel sokak stillerine ve trendlere derinlemesine değer veren birini aradığını belirtti.

Michael, Franklin ve Trevor  muhtemelen GTA 6'da görmeyeceğiz.
Michael, Franklin ve Trevor muhtemelen GTA 6’da görmeyeceğiz.

GTA 6 hikayesi ne olacak? Karakterler kimler?

Bir ana karakter mi yoksa GTA V‘de gördüğümüz gibi birden fazla karakter mi olacağına dair birçok spekülasyon var. Yine de, Daily Star’dan gelen bir söylenti Rockstar’ın daha önce hiç yapmadığı bir şeyi yapabileceğini ve GTA 6‘da kadın bir karakter koyacağı yönünde. Bununla birlikte, bunun ne kadar doğru olduğunu bilmek zordur.

Sözde bir sızıntı, oyunun Ricardo adında düşük seviyeli bir uyuşturucu anlaşmasını ve Vice City’de uyuşturucu lordu olma yolculuğunu takip edeceğini öne sürüyor, ama elbette bu doğrulanmadı ve geçerliliği bilinmiyor.

Bununla birlikte, dahil edilip edilmeyeceği, kahramanın büyük bir pozun parçası olmasına rağmen, Red Dead Redemption 2’de uymadıklarını düşünerek görülmeye devam ediyor.

Potansiyel bir çıkış tarihi için başka bir ipucu GTA 5’in kendisinden geliyor. Diamond Heist güncellemesinin bir parçası olarak, hayranlar oyun içi ipuçları vererek Ekim 2020’nin potansiyel bir çıkış tarihini keşfettiklerini düşünüyorlar. Tabii ki, durumun böyle olup olmadığını söylemek mümkün değil, ancak bir çıkış tarihi hakkında uzun ipuçları ve sızıntılar listesine ekleyebiliriz.

Yeni PlayStation 5 konsolunda ve Xbox Series X’de de piyasaya sürülme olasılığı yüksek, ancak bu henüz onaylanmadı.

Bu yayın söylentiler, haberler ve daha fazlası mevcut olduğunda güncellenecektir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz