GTA 6, Sony PlayStation Ödülleri’nde ilan edilecek mi?

GTA 6, Sony PlayStation Ödülleri’nde ilan edilecek mi?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - GTA

Grand Theft Auto V’nin piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıldan fazla bir süre geçtikten sonra, hayranları takip haberini merakla bekliyorlardı. Şimdi, bazı taraftarlar Rockstar Games’in çok geçmeden GTA 6 duyurusunu sıraya sokabileceğine inanıyor.

Son Grand Theft Auto oyunu Eylül 2013’te ortaya çıktı, bu yüzden taraftarlar GTA 6‘nın varlığıyla ilgili haberleri beklerken çok sabırlı davrandılar. Şimdiye dek, sadece göze çarpan sızıntılar ve çılgınca teorilerle öfkeli fanları sevindirdi.

GTA hayranları GTA 6 yı bekliyorlar
GTA hayranları GTA 6’yı merakla bekliyorlar.

GTA topluluğunun üyeleri, Sony’nin Japonya’da PlayStation için 25. yılını düzenlediği ve PlayStation Ödüllerini verdikleri 3 Aralık’ta yeni oyunu görme olasılığını tartışıyorlar.

Şu an itibariyle, ödül töreni dışında etkinlik için önemli bir şey doğrulanmadı. Yine de, Sony, şu anki konsollarda Rockstar oyunlarının reklam haklarına sahip olduğunu göz önüne alarak, oyuncuların onları bir cevaba götürebileceklerine inandıkları noktaları birleştiriyor.

 Sony, 3 Aralık'ta 25. yıldönümü PlayStation ödüllerini verecek.
Sony, 3 Aralık’ta 25. yıldönümü PlayStation ödüllerini verecek.

Yine de bu fikrin en önemli nedeni, Rockstar Games’in bu etkinliklere genellikle katılamamasıdır ve öyle olsalar bile, bir oyunu duyurmalarını ya da bir teaser sergilemelerini görmek imkansızdır.

PlayStation hiçbir şey olmayacağını söylese de, GTA hayranları 3 Aralık’ta canlı yayına bakacaklar.Aralık’ta GTA 6’ya yönelik bir duyuru görmesek bile, sanki zaten somut bir şeyden çok uzakta değiliz gibi görünüyor.

Bu yazı hazırlanırken Dexerto sitesinden yararlanılmıştır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz