GTA Online Nasıl Oynanır:Nakit, araç ve mülk edinme için hızlı başlangıç ​​kılavuzu

GTA Online Nasıl Oynanır:Nakit, araç ve mülk edinme için hızlı başlangıç ​​kılavuzu

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - GTA

Beş yıldan uzun bir süredir var olabilir,ancak henüz oynamadıysanız, GTA Online’ı nasıl oynayacağınıza dair ipuçları bulacaksınız.Başlangıçta geç gibi görünebilir, ancak GTA 5’in çevrimiçi çok oyunculu bileşeni olan GTA Online’ı denemek için asla geç değildir.

Rockstar, güncellemeleri ve genişletmeleri düzenli olarak yayınlamaya devam ederek oyunu desteklemeye devam etti ve oyun çok geniş ve yapacak çok fazla şey olduğundan başlangıçta GTA Online’a başlamak zor gelebilir. Paranız ve zamanınız için toplanan tüm görevler, araçlar ve mülkler tarafından boğulmanızı önlemek için, sizi doğru şartlarda başlatmak için bu kullanışlı GTA Online rehberi,ipuçlarını ve görülmesi gereken etkinliklerin bir listesini hazırladık.Çevrimiçi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için GTA Online nasıl oynanır rehberimiz başlıyor..

1-GTA Online Tüm Eğitimleri tamamlayın

gta online başlangıç rehberi tüm eğitimleri tamamlayın gta online nasıl oynanır

GTA Online’a girmek için önce eğitim bölümünü tamamlamanız gerekir ve bu, ana tek oyunculu oyunun tamamladıktan sonra her zaman kullanılabilir olmalıdır. Erişmek için ya karakter seçim ekranında getirmek için d-pad’e basılı tutun ve alt segmenti (GTA Online karakterinizi temsil eder) seçin ya da oyunu duraklatın, Çevrimiçi menü sekmesini seçin ve GTA Online Oyna seçeneğini seçin . Bazı tanıdık yüzlerle tanışmak ve öğrenmek için San Andreas’a sunulmadan önce, görünüşünüzü ve karakteristik özelliklerinizi tanımlamak için bir karakter yaratıcısı aracılığıyla karakterinizi yaratın.

2.İyi bir araba ve bir garaj satın alın

iyi bir araba ve garaj alın

‘Satın al’ diyoruz, ama aslında ‘bugger all’ maliyeti için oyundaki en iyi spor otomobillerden birini alabilirsiniz. Elegy RH8’i tamamen bedavaya almak için Rockstar’ın Sosyal Kulübü’ne kaydolun. Bunu yaptıktan sonra, bu iki kapılı hızlandırıcı (Nissan GT-R’ye benzeyen) sizindir. Mükemmel çekişi sayesinde, yarışlar için mükemmel bir seçimdir. Diğer kullanıcılara karşı Kayıp / Hırsızlık Önleme’ye yatırım yaptığınızdan emin olun. Ayrıca arabalarınızı güvende tutmak için bir garaja yatırım yapmak isteyeceksiniz. Popüler St’deki Unit 124 garajı 25.000 $ ‘dan büyük olasılıkla nakit fakiri yeni başlayanlar için en iyi bahis.

3.ATM’lere para yatırmaya devam edin

atmlere para yatırmaya devam edin

Çevrimiçi Los Santos tehlikeli bir yerdir. Taşıdığınız her türlü nakit, diğer oyuncular tarafından çalınabilir. Son işinizden bu kadar para kaybetmediğinize emin olmak için bozuk paranızı bir ATM’ye yatırdığınızdan emin olun. Blaine County çevresinde çok sayıda nakit makinesi var ve sizi en yakın olana yönlendirmek için Etkileşim Menüsü’ndeki (dokunmatik yüzeyi basılı tutun) Hızlı GPS’yi kullanabilirsiniz. ATM’ye ulaşamıyor musunuz? Maze Bank web sitesini de telefonunuzun web tarayıcısından ziyaret edebilir ve oradan para yatırabilirsiniz.

4. Bir yeraltı tesisi satın al

yer altı tesisi satın al

GTA Online’ın Kıyamet Soygununa katılmak için, şapkanızı asmak için daha büyük bir tekne / yeraltı tesisine ihtiyacınız olacak. Bu devasa sığınaklar, bonker soygununu oynamak için birkaç temel gereksinimden biridir (ayrıca CEO olmanız gerekir) ve bu nedenle pahalıdırlar. En ucuz Paleto Körfezi’nde bulunabilir.Bu ücret karşılığında, diğer lükslerin yanı sıra bir güvenlik odası, salon ve uyku alanları alırsınız

5.Üst düzey bir daire satın alın

Üst düzey bir daire satın alın

Bu şık daireler soygun kurulumları için çok önemli olan planlama panoları ile birlikte gelir ve ‘en ucuz’ Del Perro Heights’ta bulunabilir. Karakterinizin telefonunda Dynasty 8 Gayrimenkulünü ziyaret edin ve mülkün fiyatı ise 200.000 $’dır.

6.Haftalık Etkinlikler için gözlerini dört aç

Rockstar, oyuncuları son zamanlarda av tüfeği kaçan Savaş Haftası gibi çift RP ve çift nakit ödülle ödüllendiren düzenli Haftalık Etkinlikler yapıyor. Bu etkinliklerle ilgili en son haberler için Rockstar Newswire’ında bulabilabilirsiniz, etkinliklere katılmak genellikle arabalar ve mülklerde haftalık indirimler sunar.

7.Komple hikaye görevleri

GTA Online’ın geniş çeşitlilikteki ölüm eşleşmesi türleri ve yarışlarıyla oynamak kendinizi iyi hissedebilir. Daha fazla iyi hissetmek için bazı hikaye görevlerini deneyin. Lamar, Gerald ve Simeon Yetarian gibi şeylerin hepsi GTA 5’ten geçiyor ve her birinin kıpır kıpır görevleri var. Bu hırsızlık görevlerini bitirmek size nakit ve İş / İtibar Puanı kazandırır. Bunlara erişmek için pause menüsünden görev listesini açın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz