GTA V Noel Yaması – Tüm oyun satışları ve oyun içi teklifler

GTA V Noel Yaması – Tüm oyun satışları ve oyun içi teklifler

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - GTA

Noel zamanı, bu da engin video oyunları dünyasında bolca satış yapmak anlamına geliyor. Ve eğer bu yıl iyiyseniz, kendinizi kötü olduğunuz için ödüllendiren oyuna kendinizi gösterin.

Grand Theft Auto V için hem oyunun kendisi hem de önemli oyun içi satın alımlar için birçok farklı satış seçeneği mevcut, bu nedenle aşağıdaki satışlarla ilgili kapsamlı kılavuzu inceleyebilirsiniz.

Rockstar Launcher'daki GTAV anlaşması 7 Ocak'a kadar sürecek.
Rockstar Launcher’daki GTAV anlaşması 7 Ocak’a kadar sürecek.

Oyun satışları

Grand Theft Auto V, tatil sırasında tüm platformlarda satışa sunuldu ve bazı tatlı anlaşmalarla birlikte. PC oyuncuları için Premium sürümünü doğrudan Rockstar Launcher’dan 9,89 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Steam’den satın alsanız bile, Launcher gereklidir; bu nedenle en iyi değeri istiyorsanız, Launcher’dan satın almak doğrudan en iyi seçenek gibi görünüyor. Steam’i kullanmaya çalıştığınızdan veya Steam’in Tatil satışının bir parçası olarak Noel paralarından bazılarını istediğiniz için Steam’i kullanmaya devam ediyorsanız, GTAV standart sürüm için 15 ABD Doları veya Premium sürüm için 20 ABD Doları tutarındadır.

Premium sürümünü satın alanlar için, GTA Online’a başladığınızda ihtiyaç duyacağınız her şey faturalandırılan Criminal Enterprise Starter paketi ile birlikte gelir. Size 1 milyon dolar nakit, mülk, araç, silah ve kıyafet koleksiyonu sunar. Kıyamet Soygunu veya yeni Elmas Soygunu için gerekli olan özellikleri içermez.

Genel olarak, GTA için Premium sürümü Rockstar Launcher’da 30 ABD Doları, Steam’de 40 ABD Doları olarak çalışır, bu nedenle PC’den hangi platformdan satın alırsanız alın, iyi bir anlaşma elde edersiniz.

Konsol oyuncuları da iyi bir satış fiyatına erişebilir. PS3 kullanıcıları, Grand Theft Auto V’yi 10 $ karşılığında alabilirler, normal $ 20 olanından. PS4 oyuncuları 15 dolara alabilir ve bu Criminal Enterprise Starter paketini içeren Premium Edition. Bu satış 17 Ocak’a kadar geçerlidir.

Rockstar Games Noel İndirimleri

Xbox One oyuncuları 18 $ karşılığında GTAV’ın standart sürümünü edinebilirler, ancak Microsoft ve Xbox’ın Xbox Ultimate Game Pass’ı üç ay boyunca 1 ABD Doları karşılığında kullanması durumunda, 15 ay boyunca standart sürümü alabilirler.

Ultimate pass’ı başka hiçbir şey için kullanmasanız bile, üç ay Discord Nitro, altı ay Spotify Premium veya Gears of War, MCC, Dış Dünyalar ve Minecraft gibi oyunlara anında erişim gibi aslında hiç bir şey için GTAV’dan 2 $ kazanabilirsiniz.

Oyun içi satışlar

Oyuna zaten sahipseniz veya Premium versiyonunu edinmek için elde ettiğiniz 1 milyon doların bir kısmını harcamak istiyorsanız, bazı müthiş fırsatlardan faydalanabileceğiniz bir sürü oyun içi satın alma işlemi var.

Premium sürüm alıcıları hemen soygunları başlayabilir.
Premium sürüm alıcıları hemen soygunları başlayabilir.

Motorcycle Club binaları ve işletmeleri, yönetici ofisleri, Bunkerler, Hangarlar ve Tesisler dahil olmak üzere sayısız oyun içi mülk% 50 indirimlidir. Premium sürümünü satın aldıysanız, bu EXCEPT olanaklarından her birini zaten kazandığınızı unutmayın. Kıyamet Günü soygununu yürütmek için gerekli olan budur.

Aşağıdaki oyun içi araçlar da satışta:

 • Pegassi Tezeract – 40% off
 • Imponte Deluxo – 30% off
 • Mammoth Avenger – 40% off
 • Mammoth Thruster – 40% off
 • Ocelot Stromberg – 40% off
 • Armored Kuruma – 40% off
 • Buckingham Akula – 40% off
 • HVY Insurgent Pick-Up Custom – 40% off
 • HVY APC – 40% off
 • HVY Barrage – 40% off
 • RCV – 40% off

Twitch Prime kullanıcıları ayrıca, yeni Diamond Heist’i kurmak ve çalıştırmak için kullanabilecekleri Pixel Pete’in Arcade özelliğini de ücretsiz alacaklar. Twitch Prime kullanıcıları yukarıdaki indirimlerden% 10 indirim kazanıyor. Sadece Twitch hesabınızı Rockstar hesabınıza bağlamanız gerekir.

Bu yazı için dexerto sitesinden yararlanılmıştır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz