Hay Day Barınak Kitap Standı Nerede?

Hay Day Barınak Kitap Standı Nerede?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Hay Day

Hay Day oyununun 2021 yılı için güncel sürümünü elde edenler Hay Day barınak kitap standı nerede diye merak ediyor. Yeni güncelleme ile değişmiş olan barınak kitap standı, daha iyi bir hale getirilmiştir. Henüz daha yeni bir özellik olduğundan çok fazla bilinmemektedir.

Bu yazımız için yerli ve yabancı kaynaklardan yeterince araştırma yaptık. Sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız.

Hay Day Barınak Kitap Standı Nerededir?

Barınak kitap standı, güncellemeden önce oyuna ait elementleri bulunduruyordu. Güncellemenin ardından kendinizi geliştirebileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Oyundaki değeri henüz tam olarak anlaşılmamış olsa da ilerleyen günlerde daha fazla oyuncu tarafından keşfedilerek oyunun en popüler özelliklerinden birisi haline gelecektir.

Özellik hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra Hay Day barınak kitap standı nerede sorusunun cevabına gelelim. Barınak kitap standını ekinlik veya yapı bölümünde bulabilirsiniz.

Hay Day Nedir?

Hay Day, kendi çiftliğinizi kurarak istediğiniz gibi işletebileceğiniz ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. Mobil oyun Hay Day, iOS ve Android platformlarda oynanabilmektedir.

Çevrimiçi olan oyunda komşularınız ve arkadaşlarınızla iyi geçinmelisiniz. Çiftliğinizde ürettiğiniz ürünleri komşularınıza veya arkadaşlarınıza satabilirsiniz. Onlarla alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz. Çiftliğinizdeki eksikleri arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan satın alarak giderebilirsiniz.

Oyunda kendinizi geliştirerek iskeleyi tamir edip uzak yerlerdeki kişilerle ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca iskeleden balık avlamaya başlayarak kendinize yeni bir kaynak yaratabilirsiniz. Böylece seviye atlama hızınızı artırabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz