Jacky Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jacky Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Ağır sıklet işçi Jacky Brawl Stars, yüksek savunması ve yakın mesafedeki etkileyici hasarıyla özellikle yakın mesafede yüksek alan hasarı vermeyi seven oyuncular tarafından en çok tercih edilen karakterlerden biri olma özelliği taşıyor.

Bu yazımızda, oyunun en güçlü ağır sıklet sınıfı karakterlerinden biri olan Jacky’nin özellikleri, yıldız güçleri ve kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Jacky Brawl Stars Çıkarma Taktiği

Enderlik seviyesi Süper Nadir olan Jacky, Efsanevi ve Gizemli karakterlere karşı daha kolay elde edilebilen bir karakterdir. Jacky elde etmek isteyen oyuncular savaş kutuları açarak veya elmas ile satın alarak karakteri koleksiyonlarına katabilirler.

Usta oyuncular elmas ile satın almak yerine kupa biriktirip kutu açmanızı tavsiye ediyorlar. Bu sayede tecrübe kazanıp daha iyi bir oyuncu olabilir, oyundan daha fazla zevk alabilir ve Jacky başta olmak üzere oyundaki pek çok karakteri elde edebilirsiniz. 

Jacky Brawl Stars Kostümleri

Jacky, biri uygun fiyatlı, diğeri ise yüksek fiyatlı diyebileceğimiz iki kostüme sahip. Kostümlerin ikisi de sadece elmas ile satın alınabiliyor. Siz de oyundaki en yeni karakterlerden biri olan Jacky için kostüm almak istiyorsanız, aşağıdaki listeden kostüm fiyatlarını öğrenebilirsiniz:

  1. İnşaatçı Jacky (30 elmas)
  2. Ultra Sondajcı Jacky (150 elmas)

Jacky Brawl Stars Yıldız Gücü

Tüm karakterler gibi ikisi de 9. seviyede açılan iki yıldız gücüne sahip olan Jacky, yıldız güçleri sayesinde zaten güçlü olan savunmasını daha da güçlendirebiliyor. Yıldız güçleri sayesinde Jacky daha fazla hasara dayanabilirken karşı saldırı potansiyelini de artırıyor.

İlk yıldız gücü Misilleme, Jacky’nin aldığı hasarın %15 kadarını rakibe yansıtıyor. Yüksek savunma gücünü hesaba kattığımızda, 1000 hasar alan bir Jacky, rakibine 150 hasar yansıtabiliyor.

İkinci yıldız gücü Sağlam Kask, Jacky’nin aldığı tüm hasarı %15 oranında azaltıyor. Eğer rakibiniz size 1000 hasarlık bir vuruş yaparsa, bu yıldız gücü sayesinde 850 hasar alıyor ve hayatta kalma şansınızı artırmış oluyorsunuz.

Jacky Brawl Stars Özellikleri

Jacky normal saldırısı ile çevresindeki küçük bir alana yüksek hasarlar verebiliyor. Süper gücü ile çevresindeki rakipleri kendisine çekip tek bir yere toplayabilen Jacky, Pnömatik Güçlendirici adlı aksesuarı sayesinde 3 saniye boyunca %20 daha hızlı hareket edebiliyor.

Oyundaki tüm karakterler gibi Jacky’de 7 temel özelliğe sahip. Aşağıdaki listede Jacky’nin temel özelliklerini görebilirsiniz:

  1. 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 5000/7000
  2. 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 1200/1680
  3. Saldırı Menzili: 3,33
  4. Süper Güç Menzili: 5
  5. Hareket Hızı: 770 (aksesuarı ile 924 hıza ulaşabilir)
  6. Yeniden Yükleme Süresi: 1,8 saniye
  7. Vuruş Başı Süper Şarj: %25,2

Jacky Brawl Stars Resimleri

Kırmızı tulumu, kırmızı gözlükleri, sarı bareti ve elindeki delicisiyle sevimli bir inşaat işçisi olan Jacky, özellikle Ultra Sondajcı kostümüyle birlikte etkileyici bir değişim geçiriyor. Jacky resimlerine ve kostüm resimlerine yukarıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Jacky Brawl Stars resmine sağ tıklayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz