Kaç Saat LoL Oynadım?

Kaç Saat LoL Oynadım?

Hiç kendinize şu soruyu sordunuz mu: Kaç Saat LoL oynadım? Riot Games, League of Legends’ta geçirdiğiniz toplam saatinizi size bildirmez, ancak bunu öğrenmenin alternatif yolları mevcut.

Dereceli Kaç Saat LoL Oynadım

Öncelikle, Riot bu sezon LoL’de ne kadar zaman geçirdiğinizi görmenize izin veriyor. Ancak bu, yalnızca dereceli saatlerinizi yansıttığı anlamına gelir. Bunu bilmek için aşağıdakileri yapmanız yeterlidir:

  • League of Legends’ı bilgisayarınızda çalıştırın
  • Profil sekmenizi tıklayın
  • Ardından, o menüdeki İstatistikler sekmesine gidin
  • Sol altınızda, Oynanan Oyun sayısının hemen altında, mevcut sezonda oynanan dereceli saatlerin sayısını göreceksiniz

Şimdi, bilmek istediğiniz şey LoL için harcadığınız toplam saatse, bu hizmeti sunan harici hizmetlere başvurmanız gerekecek.

Toplam Kaç Saat Lol Oynadım

Lol’de ne kadar zaman harcadığınızı öğrenmek hızlı ve kolaydır. Sadece bu bağlantıya gidin, bölgenizi seçin ve League of Legends’ta ne kadar zaman harcadığınızı öğrenmek için sihirdar adınızı girin.

Toplamda oynadığınız LoL saatini öğrenmek işte bu kadar kolay. Ayrıca, bu sitede daha fazlası var. Üst çubuk menüsünden, League of Legends’ta ne kadar zaman geçirdiklerine bağlı olarak her bölgedeki en iyi 20 oyuncu listesine göz atabilirsiniz. 

Sitenin olumsuz tarafı ise, Riot Games’e bağlı resmi bir yayın organı olmaması ve dolayısıyla üçüncü parti hizmeti olarak, size oynanan saatlerin % 100 doğru bir sayımını verememesidir. Ancak toplam saatinize en yakın olan saati verir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz