Knight Online 10061 Hatası Çözümü

Knight Online 10061 Hatası Çözümü

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Knight Online

Knight Online 10061 hatası server bazlı bir hatadır. Oyunda 19 farklı server bulunduğundan kullanıcılar için sıkıntı olabilecek hatalar da oluşabilmektedir. 

Oyun için en önemli unsurlardan biri de doğru kodla yazılmış server olduğundan bu hatalar oyuncular için can sıkıcı olabilir. Ancak bu hatalar için çözüm yolları da mevcuttur. 

Bu çözüm yolları çoğunlukla işe yaramaktadır. İşe yaramadığı durumlarda sorun genellikle bilgisayardan kaynaklanır.

Knight Online 10061 Hatası

Knight Online 10061 hatası server dosyalarının yanlış kodlanmasından kaynaklanan bir hatadır. 

Bilgisayardaki kurulmuş firewall dosyaları ya da -varsa- virüsler bu hataya sebebiyet vermektedir. Oyun bu hatayı verdiğinde oyun açılmaz. Hatanın çözülmesi gerekir.

10061 Hatası Çözüm Yolları

Knight Online 10061 hatası, server dosyalarındaki kodların yeniden ve doğru şekilde yazılmasıyla çözülebilir. Kodlar doğru şekilde yazılmasına rağmen oyun aynı hatayı tekrar veriyorsa bilgisayar tabanlı lisans problemi olabilir. Bu durumda kontrol edilmesi gerekenler:

  • Bilgisayar IP adresi
  • Virüs taraması
  • Firewall dosyalarının temizlenmesi

Bunlar yapılıp kodlar doğru şekilde server dosyalarına yazıldıktan sonra oyun hatasız çalışacaktır. Knight Online oyuncuları, oyunda oluşan tüm hatalar için çözüm programları oluşturmuştur. O programlardan birini indirerek de çözüme ulaşılabilir.

Tüm bunlara rağmen oyun çalışmıyorsa; Knight Online oyunu bilgisayar için fazla ağır gelmiş demektir. 

Böyle bir durumda ise kullanıcı, bilgisayarının tüm genel ve teknik özelliklerini ve Knight Online için gereken sistem özelliklerini kontrol edip oyunun kurulumunu sağlamalıdır.

Kurulumu sağlayan kullanıcılar server belirleyerek oyuna giriş yapabilirler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz