Knight Online DC Sorunu Çözümleri Güncel |Sürekli DC

Knight Online DC Sorunu Çözümleri Güncel |Sürekli DC

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Knight Online

Knight Online yılların emektar oyunu, birçoğumuzun evladı gibi sevdiği bırakamadığı, MMORPG tabanlı Orc ve Human savaşını konu alan online oyundur kendisi.Knight online sürekli dc atıyor? Knight Online Dc sorunu gibi sorular tekrardan gözükmeye başladı.Güncel olarak knight online dc sorunu çözümleri paylaşmak istedik.

Knight Online DC Sorunu Çözümleri

Knight Online DC Sorunu Çözümleri

Knight Online dc sorununun başlıca nedenleri programların çakışmasından ötürü veya ip değişikliğinden ötürü olabiliyor.

VPN KAPATMA

VPN nedir? İnternete sizi başka bir ip üzerinden bağlar.Sonuç olarak ip adreslerinizde sürekli değişiklik olabilir, buda oyundan atmalara sebep olur. Kullanmış olduğunuz her hangi bir vpn varsa bunu kapatmalısınız, bu size oyun içinde dc yedirebilir.

Teamviewer Sorunu

Knight Online de farm yapanların çoğunun bildiği teamviewer dc sorunu oluşturduğu tespit edilmiştir.Bunun için başka alternatif programlara yönebilirsiniz.Örneğin AnyDesk programını kullanmayı deniyebilirsiniz.

Antivirüs Programları

Bazı durumlarda antivirüs programları da sizi oyundan attırabilir.Bunun için antivirüs programını devre dışı bırakıp tekrar client yüklemeyi deneyiniz.

Knight Online Sunucu Sorunları

Bazı durumlarda knight online sunucuları sorunlarla karşılaşıyor, teknik eksikler gideriliyor, yeni yamalar geliyor.Böyle durumlarda DC yemeniz normaldir.Sunucu durumlarındaki sorunları öğrenmek için knight online discord kanalını takip edebilirsiniz.

Diğer Çözümler

Knight online ile ilgili farklı sorunlarınız veya bu duruma farkı çözümleriniz varsa lütfen bize yorumlar kısmında belirtiniz, knight online dc sorunu çözümleri için size elimizden geldiğince yardım etmeye çalışacağız.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz