Knight Online Farm Slotları

Knight Online Farm Slotları

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Knight Online

Knight Online’da hızlı hızlı GB kasıp oyunun en iyi oyuncusu haline gelmek istiyorsanız, bu farm slotlarına dikkat etmelisiniz.

Bugün, bir nesli okuldan eden Knight Online’daki en iyi XP havzalarını veya diğer bir deyişle farm slotlarını sıralayacağız. 

Knight’ta XP kasabilmeniz için onca yer olması göz önünde bulundurulduğunda, rahat rahat level atlayabileceksiniz. Tabii bir de emek harcamak lazım. 

Knight Online Farm Slotları

Knight Online’da en yüksek levele ulaşıp sabah akşam takım savaşları yapmak isteyen oyuncular, hızlı hızlı XP kasabilmek için oyundaki en etkin slotları araştırıyor.  

Bugün, sizin için en iyi XP veren farm slotlarını listeledik;

  • AoF Slotu: Knight oyuncularının en çok rağbet ettiği slotların başında AoF slotu veya uzun haliyle Apostle of Flame slotu gelmektedir. 2 okçu bir BP veya 2 BP ile rahat rahat dönebileceğiniz bu slotta en yüksek XP’yi siz kazanacaksınız. 
  • Evil Wizard: Bu slotu tek başına dönmenizin imkanı yok. XP açısından oldukça zengin bir farm havzası sayılan bu slotu dönebilmek için en az 3 kişiye ihtiyaç var. BP-Okçu ve Warrior üçlemesiyle Evil Wizard slotunu rahatlıkla dönebileceksiniz. Bu slottan XP Iron Bow, XP Raptor, XP Shark gibi güçlü silahları kazanabilirsiniz.
  • Hob Goblin Slotu: Oyundaki en keyifli slotlardan bir tanesidir. Yalnız Hob Goblin deyip geçmeyin. Bazen +8 Raptor bulduğunuz olur burada. Tek başınıza rahatça dönebileceğiniz bu slot, size kayda değer bir XP sağlamaz. Ancak, oyuna yeni başlayanlar için ilaç gibi gelir.

En İyi Knight Online Farm Slotu

Geldik oyundaki en iyi farm slotuna. Knight Online’da farm slotlarından daha bol bir şeyin olmadığı herkes tarafından biliniyor, yalnız bu slotlar arasında öyle bir tanesi var ki…

Her gün yüzlerce oyuncunun ekmek teknesi olan bu slotta, saatte minimum 9 Boss alabilme imkanınız var. 

Ayrıca, bu slotun kolaylıkla dönülebilmesi sayesinde dilediğiniz gibi XP kasabilirsiniz.

  • Apostle of Piercing Cold: Oyunda en çok rağbet edilen slotlardan bir tanesi AOPC slotudur. Knight Online’daki XP Havuzu olarak bilinen bu slot, oyundaki diğer farm slotlarından onlarca kat daha iyidir. Saatte minimum 9 Boss alabileceğiniz bu slotta bazen 32 Boss dahi gördüğünüz olabilir. Hangi sunucuda olursanız olun, kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz. AOPC Slotu, PK’nın (takım savaşları) en çok döndüğü slottur.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz